Açık Deniz 3: Kafes Dalışı (Open Waters 3: Cage Dive) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Gerald Rascionato

Senaryo: Gerald Rascionato, Stephen Lister

Oyuncular: Joel Hogan, Josh Potthoff, Megan Peta Hill, Pete Valley, Mark Fell, Christopher Callen

Tür: Drama, Korku, Gerilim

Ülke: Avustralya

Süre: 80 Dakika

IMDB: 5.1

Vizyon Tarihi: 18 Ağustos 2017 (Türkiye)

TANITIM

40 yıl önce beyaz perdeye JAWS serisi ile giren köpekbalığı korku konsepti, 2017 yılında tekrar ekranlarda karşımıza çıkıyor. İlk filimi 14 yıl önce yayınlanan Açık Deniz serisinin 3. bölümü, bir grup arkadaşın köpekbalıkları ile dolu denize, kafes içerisinde dalış yaparak bu görüntüleri bir ekstrem show programına katılabilmek amacıyla kullanmak istemelerini konu alıyor. Ancak üst üste gelen aksilikler bu macerayı ölüm kalım mücadelesine çeviriyor.

Düşük bütçeli bir proje olmasına karşın, açık denizlerde köpekbalığı geriliminden vazgeçemeyen hayranları için 18 Ağustos’ta ülkemizde vizyona giriyor.

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı Konusu

Kaliforniya’da yaşayan 3 arkadaş, ölümcül Büyük Beyaz Köpekbalıkları ile kafes dalışı yapabilmek amacıyla Avustralya sahillerine gelirler. Ancak saldırgan köpekbalıkları topluluğunu çektikten sonra, ekibin teknesi büyük bir dalga tarafından yok edilir. Açık denizde mahsur kalan grup, bulutlar bir araya gelip karanlık çökerken, okyanusta aç ve yırtıcı canavarların arasında kendilerini yalnız ve savunmasız bulurlar. Az da olsa kurtarılma ümidiyle, geri de kalanların yapabilecekleri tek şey cesaretlerini kullanarak hayatta kalmak için savaşmaktır. Elbette bu dakikalarda da kameraları kayıtta kalacaktır.

FİLMDEN KARELER

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.