Denzel Washington‘ın muhteşem performansı ile birlikte hafızalara kazınan serinin ilk filmi Adalet, derinden işleyen konusu ve harika aksiyon sahneleri ile birlikte izleyicinin beğenisini toplamıştı. İlk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğu yine Anthony Fuqua’ya bırakılmış olan serinin 2 filmi, yine muhteşem bir görsel şölen ile birlikte ilk filmi aratmayacak şekilde gerçekçi sahneleri sunacak gibi görünüyor.

Devam filminde bu sefer Denzel Washington’a, Pedro Pascal ve Ashton Sanders eşlik etmektedir. Kaliteli oyuncu kadrosu ve özel konusu ile birlikte, insanın içine çeken anlık etkileyici sahneleri dahilinde; izleyeceğine koltukları yapıştıracak bir etki yaratacağı kesin. Bu kaliteli filmi site bünyesinden HD kalitesi ile birlikte net bir görüntü altında Adalet 2 filmi izle seçeneği ile arzu edilen her yerden seyretme şansı elde edilebilir.

Adalet 2 Filmi Konusu

the equalizer 2 full izle

the equalizer 2 izle

İlk filmden süregelen geçmişinin izleri ile boğuşmaya devam eden Robert MacCall, bu defa daha zorlu bir karanlığın içine doğru giriyor. Sıradan bir hayat sürmeye devam ederken hala iç huzuru bulmak ve ruhundaki boşluğu doldurabilmek için arayışları sürdüren McCall, CAI’in gizli operasyon bölümünden ayrıldığı günden bu yana adaleti sağlama konusunda huzuru hala bulabilmiş değildir.

Umutsuz durumda olan Robert, çok sevdiği bir arkadaşı olan Susan Plummer’den gelen haber ile en iyi bildiği şey yapacak ve adaleti sağlamak için bu defa daha büyük güçlere karşı kafa tutacak. İlk filmiyle izleyicide şok edici bir etki yaratan ve kendine özel bir izleyici kitlesi sağlayan Adalet 2 filmi ne zaman vizyona girecek sorusu adına 24 Ağustos 2018 tarihinde izleyiciyle buluşacağı söylenebilir.

Her Yönüyle Kaliteli Bir Film Olan Adalet

adalet 2 filmi izle

adalet 2 full izle

Filmin başlarında sıradan bir kişi olarak karşımıza çıkan Robert MacCall’ın, aslında eski bir CIA ajanı olduğu ortaya çıkıyordu. Sıradan, yaşlı bir adam görünümünde iken Kurtarmak istediği bir kız için tüm şehirdeki mafyaları yok etmeye başlayan Robert, 2. filmde çıtayı daha yüksek seviyeye koymuş görünüyor. ‘’Kod Adı Olmpus’’, ‘’Son şans’’ ve ‘’Muhteşem Yedili’’ gibi filmler ile tanınan Anthony Fuqua yine yönetmen koltuğuna oturuyor. HD bir görüntü altında kaliteli bir şekilde tam ekran ile istenilen her yerden hd film izle seçeneği dahilinde keyifle seyredilebilir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.