Adalet Birliği: Bölüm 1 filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

23 Temmuz’da Warner Bros. Pictures tarafından yayınlanan Justice League Special Comic-Con Footage fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

JUSTICE LEAGUE FİLMİ DETAYLAR

Yönetmen: Zack Snyder

Oyuncular: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Fantastik

IMDB: –

Vizyon Tarihi: 17 Kasım 2017 (Türkiye)

Adalet Birliği Bölüm 1 Konusu

Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmini izleyenler Clark Kent yani Batman’ın mezarı üstündeki hareketliliği görmüşlerdir. Bu sahneden sonra sinema severler tarafından dile getirilen ortak görüş süper kahramanın ölmediği yönündeydi.

Kısa zaman önce festivalde yayınlanan fragmanda Batman’ın görünmemesi soru işaretlerini akıllara getirdi. Kendi fikrimi söyleyecek olursam The Justice League Part One’da Batman filmin sonlarına doğru ortaya çıkacak. Görüneceği kesin, zira IMDb film detaylarında Henry Cavill isminin kesin olarak onaylandığını açıkladı.

Adalet Birliği Bölüm 1 Afiş resimleri

Adalet Birliği Bölüm 1 filminin yönetmeni 300 Spartalı ile kariyerine yöne yeren “Adalet Şafağı” imzalı Zachary Edward “Zack” Snyder olacak. Chris Terrio ise senaryo görevini üstlenirken müzikler Junkie XL’a emanet edildi.

Son filmde Diana Prince / Wonder Woman ile tanışan ve yeni ortağı haline gelen Bruce Wayne / Batman yine ondan yardım isteyecektir. Bu sefer çok daha büyük bir tehlike için süper güçleri olan yetenekleri toplayacak olan Batman harekete geçmiştir. Afişte de görüldüğü gibi arka planda gösterilen Taht Oyunları dizisinden Khal Drogo ile tanıdığımız Jason Momoa Arthur Curry / Aquaman ile dahil oluyor. Bunun yanında Ezra Miller tarafından hayat bulacak Barry Allen / The Flash ikinci büyük güç olacak. Son olarak Ray Fisher’ın canlandıracağı Victor Stone / Cyborg takımın önemli parçalarından biri olacak.

adalet-birligi-bolum-1-filmi-1

Çıkan söylentilere göre The Joker karakterinin filmde olup olmayacağı henüz kesinlik kazanmış değil. Eğer dahil edilirse Jared Leto tarafından hayat bulacağı bekleniyor. Bunun yanında süper güçlerden hariç kadroda olması kesinleşen önemli isimler de yer alıyor. Amber Heard, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Willem Dafoe ve J.K. Simmons önemli filmin parçası olacaklar.

Marvel sinematik evreninin en büyük rakibi DC öykü evreninin şimdiye kadarki en büyük sınavı olacak. Çizgi seride en önemli süper kahramanlar bir araya gelecek. Gal Gadot güzelliğiyle hayranları tarafından en çok beklenen isimlerin başında geliyor.

İngiltere’de bulunan Leavesden stüdyolarında çekimleri gerçekleştirilen aksiyon, macera, fantastik ve bilim kurgu unsurlarını içeren Adalet Birliği:Bölüm 1 hakkında tüm haberleri bu başlık altından takip edebilirsiniz.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.