Allied film eleştirileri, film tavsiyeleri, ne zaman vizyona gireceği, oyuncuları ve set ekibi gibi tüm bilgilere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Robert Zemeckis

Oyuncular: Brad Pitt, Lizzy Caplan, Marion Cotillard

Tür: Aksiyon, Dram, Romantik

IMDB: –

Vizyon Tarihi: 25 Kasım 2016 (Türkiye)

TANITIM

“Müttefik” olarak dilimize uyarlanan film 2.Dünya Savaşı dönemi sıralarında geçiyor. Max Vatan ve Marianne Beausejour adındaki iki casusun görevleri sırasında tanışarak aşık olması konu ediliyor. Casablanca’da bulunan Alman büyük elçisini öldürmekle görevli ikili aşklarını yaşamaya başlar. Fakat dönemin getirdiği gizlilik anlaşmaları ve mesleki tehlike yüzünden oldukça zorlanırlar.

allied-filmi-konusu

Forrest Gump filmiyle Akademi Ödülü kazanan Robert Zemeckis yine etkili bir çalışmaya imza atıyor. Senaryosunu Yedinci Oğul ve Çok Pişmiş filmlerinden tanıdığımız Steven Knight yapıyor. Oscar ödüllü ünlü usta aktör Brad Pitt ve son yılların yükselen değeri Marion Cotillard baş rolü paylaşıyor. Lizzy Caplan, Matthew Goode, Jared Harris gibi isimler oyuncu kadrosunu oluşturacak.

Allied Film Konusu

allied-filmi-yorumlari

Five Seconds of Silence ismiyle de arama motorları üzerinden ulaşacağınız Allied filmi Fransa, İspanya ve Birleşik Krallık gibi yerlerde çekildi. GK Films ve Paramount Pictures iş birliği ile dağıtıma çıkmaya hazırlanan film kışa girmeden izlenebilecek güzel nadir filmlerden. Tarihi film severler tarafından özellikle takip edilmesi gereken çalışma o dönemde uygulanan casusların ne denli önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.