Arabalar 3 (Cars 3) filmi hakkında ayrıntılı bilgileri, film hakkında haberleri, filmin fragmanını ve konusunu Sineturk.com’da bulabilirsiniz.

Arabalar 3 Filmi

Gerçekten yarışların efsane arabası McQueen Piston Kupası Yarışmasına katılabilecek mi? Daha da önemlisi bu yarışı kazanabilecek mi? Bu soruların cevabını Arabalar animasyon serisinin üçüncü filminde bulmayı hedefliyoruz.

Gösterime girdiği 2006 yılından itibaren çocukların olduğu kadar içindeki çocuğu yaşatan her yaşta izleyici tarafından da sevilen ve takip edilen Arabalar animasyon filmi, gördüğü yoğun ilgi ve tabii ki gişe hasılatı sonucu ikinci film ile 2011 yılında tekrar beyaz perdede seyircilerinin karşısına çıkmıştı.

Arabalar 3 Filmi

Serinin bu üçüncü filmi ise yakın bir zamanda yayınlanan yeni fragmanıyla bekleyenlerine yeni filmin konusu hakkında ipuçları veriyor.

Arabalar 3 Filmi Fragmanı

Fragman, çok da hoş olmayan bir başlangıç sunuyor biz izleyicilere, acaba efsane aracımız kariyerini mi kaybediyor? Talihsiz bir kaza Şimşek McQueen’in kariyerini etkiliyor. Efsane aracımız geçmişte olduğu gibi başarılı bir yarışçı olamayacağı endişesine sahip olsa da bu zorluğun üstesinden geleceği ümidini taşıyoruz. Fragmanda da bu ümidi kuvvetlendiren bazı işaretler mevcut. Bu işaretlerden belki de en önemlisi genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımlarının Şimşek McQueen’I tekrar eski günlerine kavuşacağı yönünde ikna etmesi sayılabilir. Kaza sonrası kendisinden daha genç yarışçıların öne geçmesi belki de kazadan daha fazla etkiliyor efsane aracımızı. Hep neşeli maceralara konu olan Arabalar animasyon serisi bu sefer de bizi daha ciddi bir konuyla karşılayacağa benziyor.

Arabalar 3

Acaba kariyerini koruyup pistlerden silinmediğini ve hala bir efsane yarış arabası olduğunu kanıtlayabilecek mi? Evet Piston Kupası Yarışmasına tekrar dönüp Başarılı olabilecek mi?

Bu soruların yanıtı için biraz beklememiz gerekecek. Ülkemizde okulların kapanıp karne heyecanı yaşayan miniklerin tatile kavuştuğu vizyondaki filmler başlığından Haziran ayının 16’sı Cuma günü öğrenebileceğiz gibi görünüyor.

Brian Fee’in yönetmen koltuğunda olduğu animasyon filminde Armie Hammer, Bonnie Hunt,Cristela Alonzo, Katherine Helmond, Tony Shalhoub ve Owen Wilson orijinal seslendirme kadrosunda yer alan isimler arasında. Şu ana kadar serinin önceki filmlerinde yapılan seslendirmelerden farklı bir seslendirme kadrosuna yer verileceğine dair bir söylenti yazılmamış olsa da, açıkçası Türkiye’de kimler tarafından seslendirileceği de önemli bizler için.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.