BABAM FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK ? ” Babam ” filminin konusu, oyuncuları, detayları yazımızda sizlerle…

Vizyon tarihi : 6 Ekim 2017

Yönetmen     : Nihat Durak

Oyuncular    : Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil,Cezmi baskın, Seray Gözler, Ali İhsan Varol, Ali Düşenkalkar, Güner Özkul, Yasemen Büyükağaoğlu, Cansu Fırıncı, Ebru Şahin

Senaryo         : Nihat Durak, Nail Pelivan

Yapım           : Filiz Üstün Durak, Önder Köse

Uygulayıcı Yapımcı: Esra Gerger

Kurgu              : Erkan Tekemen 

Görüntü yönetmeni: Ege Ellidokuzoğlu 

Usta oyuncu Çetin Tekindor’ un muhteşem oyunculuğu ile hayat verdiği ” Babam ” filmi 6 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek.

Nihat Durak’ ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstengil ve Cezmi Baskın yer alıyor. Film Durak Film yapımıdır. Film’ in fragmanı yayınlandığında izleyici tarafından büyük ilgi topladı.

Filmin çekimleri Çanakkale Gelibolu’ da 6 hafta sürdü. Başrolünde Çetin Tekindor’ un oynadığı film’ in ilk adı ” Sardalya Kokusu” idi. ” Babam ” olarak değiştirildi. Filmde Çetin Tekindor Baba ( Yusuf ) rolünde.

Berker Güven : Yusuf’ un zihinsel engelli oğlu Arif’ i

Melisa Şenolsun : Feride rolünde

” BABAM ” FİLMİNİN KONUSU

Yusuf ve zihinsel engelli oğlu Arif’ in duygusal ve dram yüklü hikayesi konu ediniliyor. Hayatı boyunca zihinsel engelli oğlunu bir türlü kabullenemeyen Yusuf’ un, Eşinin ölümünün ardından oğluyla baş başa kalır. Daha sonra Yusuf ile oğlu Arif’ in dünyasına Feride’ nin girmesiyle hayatları değişir.

Yusuf Tunalı sardalya konserve fabrikası sahibidir. Batmakta olan fabrikasını kurtarmaya çalışan Yusuf, karısı vefat edince, zihinsel engelli oğlu Arif ile baş başa kalır. Öğretmen olan Feride, atanamadığı için bu fabrikada çalışmaya başlar. Yusuf ile Arif’ in hayatı değişir. Çok etkileyici bir hikayesi var. Ben gidicem, herkesinde gitmesini öneririm.

İyi Seyirler…:)

Medya ve içerik destekçimiz: www.aypiajans.com a çok teşekkür ederiz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.