Bad Moms filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

Bad Moms Film Müziği

FİLM DETAY

Yönetmen: Jon Lucas, Scott Moore

Oyuncular: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christina Applegate, Jada Pinkett Smith

Tür: Komedi

IMDB: –

Vizyon Tarihi: 29 Temmuz 2016 (USA)

TANITIM

Amy Mitchell (Mila Kunis) tüm sorumluluklarının bilincinde ailesine oldukça bağlı bir annedir. Ailesinden ibaret olan hayatında çocuksu bir kocası, hep daha fazlasını isteyen çocukları ve suratsız bir patronu vardır. Okul aile birliğinde görevli diğer annelerden de sıkılan Amy artık canına tak ettiğini fark eder. Oradaki diğer arkadaşları Carla (Kathryn Hahn) ve Kiki (Kristen Bell) birlikte özgürlüğün tadını çıkarmaya karar verirler.

“Kötü Anneler” üçlüsünün en büyük rakibi “Düşman Anneler” olarak geçen diğer üçlü olacaktır. Gwendolyn, Stacy ve Vicky üçlüsünün oluşturduğu grupla kıyasıya bir mücadele olacak. 101 dakika sürecek kahkaha tufanında bol eğlenceli sahneler olacak.

STX Entertainment yapımı çalışmanın yazarı ve yönetmeni ortak olarak Jon Lucas, Scott Moore tarafından yapıldı. Özellikle filmin içinde alıntı yapılan müzik olan David Guetta – Hey Mama şarkısı “cuk” oturmuş diyebiliriz. Vizyona girecek filmler kategorisinde bekleyen çalışma izleyicilerin beklediği çalışmalar arasında yer alıyor.

FİLMDEN KARELER

Bad-Moms-Film-Afis (5) Bad-Moms-Film-Afis (4) Bad-Moms-Film-Afis (3) Bad-Moms-Film-Afis (2)

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.