Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Film Detay

Yönetmen: Zack Snyder

Oyuncular: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera

IMDB: 7.0

Vizyon Tarihi: 25 Mart 2016 (Türkiye)

Tanıtım

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Dünya nüfusu kendisini koruyan kahramanlar arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Henry Cavill tarafından canlandırılan Clark Kent kontrolsüz hareketleri yüzünden gözden düşmeye başlamıştır. Sahip olduğu kudreti dengesiz bir şekilde kullanınca eskisi gibi popüler olmaktan çıkar. Ben Affleck’in canlandırdığı Bruce Wayne bilindiği üzere Gotham şehrinin gönüllü kurtarıcısıdır. Metropol’de işlerin ters gitmesi, insanların endişe duyması üzerine görev dağılımını değiştirmek zorunda kalır. Bunun sonucunda Batman ve Superman arasında gizliden gizliye bir kavga başlayacaktır. Zamanla büyüyen ve tehdit olarak algılanmaya başlayan bu savaş, insanlık tarihinde görülmemiş bir yıkıma doğru yelken açacaktır.

Filmden Kareler

61a095abcc448a024f88ffb67192ac71 l-batman-v-superman-dawn-of-justice-1aob4 l-batman-v-superman-dawn-of-justice-7n1u1 l-batman-v-superman-dawn-of-justice-7s245 l-batman-v-superman-dawn-of-justice-ds5l3

Batman v Superman: Adaletin Şafağı
Senaryo7.4
Efektler8.5
Oyunculuk6.7
Akıcılık7.1
7.410 Üzerinden
Okuyucu Puanı: (0 Votes)
0.0

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.