Belalı Tanık (The Hitman’s Bodyguard) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Patrick Hughes

Senaryo: Tom O’Connor

Oyuncular: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek, Elodie Yung

Tür: Aksiyon, Komedi

Ülke: ABD

Süre: 118 Dakika

IMDB: 7.2

Vizyon Tarihi: 18 Ağustos 2017 (Türkiye)

TANITIM

2017 yılının favori aksiyon-komedi filmi olan Belalı Tanık (The Hitman’s Bodyguard) vizyona girmek üzere. Filmin oyuncu kadrosu oldukça sağlam;  başrolleri Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson paylaşırken, Salma Hayek ve Gary Oldman gibi ünlü oyuncular da yer alıyor. Yönetmenliğini Patrick Hughes’un üstlendiği filmde senaryo Tom O’Connor’a ait. Unutulmazlar arasında yer alan “The Bodyguard” filmine bolca göndermeler yapan film büyük beğeni toplayacağa benziyor.

Belalı Tanık Filminin Konusu

Dünyanın en iyi korumalarından olan Michael Bryce (Ryan Reynolds), Interpol ajanı olan Amelia Roussel (Elodie Yung) ile olan ilişkisini sona erdiren ve daha öncekilerle hiçbir alakası olmayan bir iş alır. Tıpkı kendisi gibi alanının en iyilerinden olan tetikçi, aynı zamanda azılı rakibi olan Darius Kincaid’i (Samuel L. Jackson) Londra’dan alıp Lahey’deki Uluslararası Adalet Divanı’na kadar sağ salim götürmesi için görevlendirilmiştir.

Ancak bu görev çok zorlu olacaktır, çünkü tetikçiyi susturmak isteyen çok tehlikeli bir diktatör olan Vladislav Dukhovich (Gary Oldman), yol boyunca onlarca adamıyla peşlerinden ayrılmayacaktır. İkili kişiliklerindeki ve hayata bakış açılarındaki farklılıkları bir kenara koyup, zamanında ve sağ salim mahkemede olmak için güçlerini birleştirirler.

FİLMDEN KARELER

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.