Bir Baba Hindu filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Sermiyan Midyat

Oyuncular: Sermiyan Midyat, Burak Satıbol, Nicole Faria, Şafak Sezer, Zeynep Kankonde, Hakan Akın, Füsun Demirel, Ayhan Taş, Osman Alkaş, Begüm Öner, Muhittin Korkmaz

Tür: Komedi

IMDB: –

Vizyon Tarihi: 30 Eylül 2016 (Türkiye)

Bir Baba Hindu Filmi

Türkiye’de başlayıp Hindistan’a uzanan komik bir aşk hikayesi.. Sevdiği kız Gundhi’nin peşinden Mumbai’ye giden Fadıl’ın hikayesi anlatılıyor. Senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü Sermiyan Midyat’ın üstlendiği filmi izleyiciye kahkahayı garanti ediyor. Aşkı için bir çok şeyi elinin tersi ile iten Fadıl bu sayede aşkın gücünü de gösteriyor.

Çekimlerin Hindistan’da yapılması ve bölgenin renkli sokaklarının tanıtılması belki de yerli sinema tarihimizde ilk kez olacak. Bollywood sineması tarafından da merakla beklenen film 30 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Bir Baba Hindu

Yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı Bir Baba Hindu filminin Hint müziklerini Sandeep Shirodkar ve Cem Yıldız yaptılar. BKM tarafından beyaz perdeye aktarılan filmde Dünya Güzeli Nicole Faria’nın olması önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.

bir-baba-hindu-filmi

Yönetmenin daha önce kaleme aldığı ve izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile izlenen filmleri beklentileri yükseltti. Gişedeki hasılatların ve reklamın fazla yapılmaması yüzünden gerekli etkiyi gösteremese de ilerleyen yıllarda müthiş yapımların çıkmasını bekliyorum.

Yerli komedi filmleri kategorisinde yer alan yapımı fragmanını izledikten sonra başarılı olacağını düşünüyorum. Hindistan sinemasının belki de en önemli etkeni dans sahnelerinin fazla olmasıdır. Bu filmde de beklentileri karşılayacak sürede bir dans figürü ve çalışması bekliyorum.

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.