Biz Size Döneriz filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Doğa Can Anafarta

Yapımcı: Kanat Doğramacı

Oyuncular: Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tarık Ündüz, Tuğçe Kurşunoğlu

Tür: Komedi, Dram

IMDB:

Vizyon Tarihi: 3 Mart 2017 (Türkiye)

TANITIM

Üniversitede birbirini tanıyan ve çok iyi arkadaş olan 6 gencin mezun olduktan sonra yaşadığı hayat anlatılıyor. Senede bir gün belirledikleri bir yerde buluşacaklarına dair söz veren gençler farklı hayatlar yaşarlar. Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit adındaki gençler mezuniyet sonrası iş bulmak için farklı deneyimler yaşarlar. İstanbul’da önlerindeki 3,5 milyon işsizle olan mücadelelerinde oldukça hareketli vakitler yaşanacak. Bu sırada aynı zamanda hayat tecrübesiyle birlikte oldukça kahkaha dolu anlar sizi bekliyor.

Biz Size Döneriz Filmi

Pinema tarafından dağıtıma çıkacak filmin yönetmenlik koltuğunda Doğa Can Anafarta bulunuyor. Genç yönetmen daha önce Alamet-i Kıyamet, Mihrez: Cin Padişahı ve Mezuniyet gibi filmleri de başarıyla yönetmişti. Dağ filminin gelecek vaat eden oyuncusu Çağlar Ertuğrul Akın Yılmaz karakterindeki sinema televizyon mezunu rolünde olacak. Son olarak Kalbim Yangın Yeri ve Evlat Kokusu gibi yapımlarda gördüğümüz güzel oyuncu Hande Soral ise Lale Ataman karakteriyle karşımızda olacak.

Model grubundan ayrılan solist Fatma Turgut, bu film için Selim Öztürk bestesi olan “Yıllar Sonra” şarkısını seslendirdi. 3 Mart 2017 günü tüm sinema salonlarında vizyona girecek bu gençlik filmi hakkında tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.