Cafe Society
Oyunculuk8.3
Akıcılık7.8
Senaryo7.9
Efektler7.5
7.9Genel Puan
Okuyucu Puanı: (0 Votes)
0.0

Cafe Society filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Woody Allen

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell

Tür: Komedi, Dram, Romantik

IMDB: 7.1

Vizyon Tarihi: 12 Ağustos 2016 (Türkiye)

TANITIM

Cafe Society 1930 Amerika’sında Geçiyor!

Annie Hall (1977), Hannah and Her Sisters (1986) ve Midnight in Paris (2011) gibi filmlerle Akademi Ödülü kazanan toplamda 197 ödül sahibi yaşayan bir sinema efsanesi. 1935 Brooklyn doğumlu Woody Allen senaryosunu yazdığı filmi yönetti. Eğlenceli dramatik komedinin parçalarını göreceğimiz cana yakın bir filmi izlemeye hazır olun.

Tüm sahneler Amerika’nın çeşitli bölgelerinde çekilirken 96 dakika süren yapımın bütçesi 30 milyon dolar olarak belirtildi. Café Society ismiyle afişe edilen çalışmanın konusuna birazdan değineceğim.

cafe-society-filmi-konusu

Birbirinden ilginç bireylere sahip Dorfman ailesinin en küçük üyesi Bobby hayattan sıkılmış bir durumdadır. Babasının kuyumcu dükkanı onu o kadar bunaltmıştır ki dayısı Phil Stern’in yanına gitmeye karar verir. Dönemin yıldızlarının menajerliğini yapan dayısına yardım etmeye başlar. Ajansta çalışan Vonnie’ye zaman içinde bir şeyler hissetmeye başlar. Erkek arkadaşı olan genç kız terk edildiği zaman karşılık vermeye başlar.

cafe-society-filmi-ozeti

Adaletin Şafağı filminin Lex Luthor’u Jesse Eisenberg ile Alacakaranlık film serisinin Bella Swan’ı Kristen Stewart baş rolde görüyoruz. Komedi filmlerinin usta ismi Steve Carell ile Sheryl Lee ise zengin ajans sahibi dayı ve karısı rollerinde karşımıza gelecek.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.