“Çakallarla Dans 4” ekibi yeni film için hazırlıklara başladı.

Sevilen komedi Çakallarla Dans 4 serisinin son halkası çok yakında sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. 17 Aralık 2010 günü vizyona girdiğinde sıradan yerli film tanımlaması yapılmıştı. Fakat gişedeki başarısı ve izleyicilerden gelen olumlu tepkiler devam filmlerinin çekilmesine neden olmuştu. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balçın’ın kadroyu oluşturduğu yapımın yönetmenliğini Murat Şeker yapmıştı.

Filmin yönetmeni Murat Şeker’in Paylaşımı:

Cakallarla-Dans-4-konusu

Aynı zamanda senaryosunu Ali Tanrıverdi ile paylaşan başarılı yönetmen yaptığı açıklamada, “Bir aksilik olmazsa, ÇAKALLARLA DANS 4 filmimiz 2 Aralık 2016’da Sinemalarda olacak” dedi. SUGARWORKZ bünyesi altında piyasaya sürülecek filmin yine izleyenleri kahkahaya boğacağı konuşuluyor. Kullanıcıların yaptığı yorumlarda vizyona tarihini merakla bekledikleri görülüyor.

Oyuncu kadrosunda bulunan tüm ekip sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada bomba gibi geldiklerini söylediler. Ekibe dahil olacak isimler sır gibi dururken, ilerleyen günlerde sürpriz isimlerin açıklanacağı belirtildi.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.