Çılgın Hırsız 3 (Despicable Me 3) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Kyle Balda, Eric Guillon, Pierre Coffin

Senaryo: Ken Daurio,  Cinco Paul

Oyuncular: Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker, Miranda Cosgrove, Russell Brand

Tür: Animasyon, Komedi, Macera

Ülke: ABD

Süre: 90 Dakika

IMDB: 6.4

Vizyon Tarihi: 25 Ağustos 2017 (Türkiye)

TANITIM

Dünyaca ünlü animasyon serisi Çılgın Hırsız, 3. filmiyle yeniden vizyona giriyor. Tüm dünyada başarı elde etmiş olan seri, önceki filmleriyle hasılat rekoru kırmıştı. 2010 yılında toplamda 540 milyon doları aşkın hasılat yapan başarılı proje 2013 yılında 2. devam filmiyle de aynı başarıyı yakalamıştı. Bu yıl da serinin üçüncü filminde yer alan karakterler Gru ve minyon kahramanlar yeniden sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Çılgın Hırsız 3 Filminin Konusu

Çılgın Hırsız’ın minyonları ile büyük ilgi gören serinin 3. halkasında yepyeni karakterler kaşımıza çıkacak. Yeni filmde Gru’nun ikiz kardeşi Dru ile tanışacağız. Böylece hırsızlığın aile gelenekleri olduğunu öğreniyoruz. İkili birlikte son bir hırsızlık yapmaya karar verecek. Diğer taraftan ise Balthazar Bratt isimli yeni bir kötü karakter ortaya çıkacak. Ana kahramanın ona karşı nefes nefese bir mücadele vermesi gerekecek.

FİLMDEN KARELER

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.