Doktor Strange filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Scott Derrickson

Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Tilda Swinton, Benedict Wong

Tür: Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik , Macera

IMDB:

Vizyon Tarihi: 4 Kasım 2016 (Türkiye)

 

Doktor Strange Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Bu sorunun cevabını vermek gerekirse elbette dört kasım tarihinde bu yıl ekranlarımıza gelmesi bekleniyor. Marvel şirketinin senelerce projeyi ertelediğini ve her seferinde izleyicilerine, hayranlarına farklı mazeretler sunarak başka yıllara taşıdığını hepimiz bilmekteyiz. Fakat kesin olarak tarihi sitemiz tarafından sizlere bildiriyoruz. Film yaklaşık dört ay sonra karşımıza gelecektir!

Doktor Strange Filmi Özeti

Her zamanki gibi genelleme yapmak gereken bir hikayeyle karşı karşıyayız. Üç boyutlu hayatlara taşınan doktorun kişiliğinin ne boyutlara varacağını hep birlikte göreceğiz. Başlangıçtan bu yana tam tamına 3 fragman yayınlayan stüdyo seyredenlerin dikkatini çekmiş durumdadır. Başarılı meslek sahibi olan kişi insanların hayatını kurtarmaktadır.

Bunu farklı şekillerde yapabileceğini ise onun zihnini açacak olan bilim-kurgu elemanları ve bilim adamları öğretecektir. Özel yeteneklere sahip olacak olan Strange bunları öğrenmek için elinden geleni yapacaktır. Uzun zaman ardından insanların yaşamını dahada kolaylaştıracak şeyler öğreneceğinden ve bizleri değişik sahnelerin beklediğinden eminim. Nette aramalarda şimdiden ön plana çıkan proje şimdiden merakla bekleniyor.

Özel efektlerin ve ışınların da bulunacağı dublajlı sahneler de ilgi çekecektir elbette. Yıldız Savaşları gibi filmlerde bilinmekle birlikte böyle şeylerin özellikle 15-18 yaşlar arasında olan izleyici kitlesinin de hoşuna gidecek grafiklerin kullanılacağı şimdiden ön planda görünmekte. Filmin amacını kısaca belirtmek gerekirse de Zihni açmak, insanların beynini daha farklı şekillerde kullanabilmek, insanlığa daha çok fayda sağlamaktır.

Hepimiz de iyi biliriz ki film seyrettikten sonra etkisinde kalırız ve o bize bir kitap gibi etki yaratır. Marvel stüdyolarından çıkacak olan Doktor Strange adlı film şimdiden kitlesini belirlemiş durumdadır. Ters yumruk sahnesi de aklımızda bir çok soru işareti bulundursa da seyredip göreceğiz. Editörler olarak iyi seyirler dileriz.

FİLMDEN KARELER

Doktor Strange Filmi Doktor Strange Filmi Doktor Strange Filmi Doktor Strange Filmi Doktor Strange Filmi

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.