Bu yazımızda sizlere ”ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ ” filminin konusu, oyuncuları, detaylarıyla filmin incelemesini yapacağız.

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ? Filmi vizyonda.


Yönetmen: Kamil Çetin

Senaryo: Enver Sülük, Büşra Nur Karahan

Oyuncular: Enes Batur,  Ceyda Düvenci,  Bekir Aksoy,  Kerem Fırtına,  Uras Benlioğlu

Tür: Komedi

Ülke: Türkiye

Süre: 110 Dakika

IMDB:  6,5

Vizyon Tarihi: 19 Ocak 2018 (Türkiye)

 

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminin incelemesi ile karşınızdayız.

Youtube’un ülkemizde bu kadar fazla tanınmasını sağlayan ve 6 milyonluk takipçi sayısına ulaşan Enes Batur, yeni yıla kendi hayatını ve yaşadığı zorlukları anlatan bomba gibi bir film ile girmiş bulunmakta.

Daha önce de Halil Söyletmez ve Oha Diyorum ekibinden sonra film sektörüne girmiş 3. Youtuber olma özelliğini taşıyan Enes Batur Sungurtekin’ in filminin yönetmenliğini Kamil Çetin üstlenmiş.

Oyuncuların çoğunluğu televizyondan ve Youtube’dan tanıdığımız ünlü şahsiyetler. Enes Batur,  Ceyda Düvenci,  Bekir Aksoy,  Kerem Fırtına,  Uras Benlioğlu, Baturay Anar ve Duru Önver gibi oyuncular filmde rol alıyor.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi ? Filminin konusu

Babası polis memuru, annesi hemşire olan Enes Batur, anne ve babasının ilgisinden yoksun bir büyüme dönemi geçirmiştir. 6 yaşında babasının kendisine aldığı bilgisayar hayatını değiştirir, bütün hayatını buraya adayan Enes Batur, Youtube ortamında bir anda ün kazanır ve fenomen haline gelir. Ancak babası başta olmak üzere etrafındaki birçok kişi, Youtube yerine yaklaşan üniversite sınavlarını düşünmesini istemektedir. Enes Batur’un önünde vermesi gereken zor bir karar bulunmaktadır. Üniversite sınavıma mı çalışacaktır, yoksa videolarını çekmeye devam mı edecektir?

Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? filminin çekimleri Antalya’da yapıldı.

Filmden Kareler

 

 

 

 

Filme gitmeden önce buraya gelen herkese iyi seyirler dileriz.

Medya ve İçerik Destekçimiz : www.aypiajans.com

 

3 Responses

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.