First Kill filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Steven C. Miller

Senaryo: Nick Gordon

Oyuncular: Hayden Christensen, Bruce Willis, Gethin Anthony, Megan Leonard, Ty Shelton

Tür: Aksiyon, Gerilim

Ülke: ABD

Süre: 97 Dakika

IMDB: 4.8

Vizyon Tarihi: 1 Eylül 2017 (Türkiye)

TANITIM

First Kill, Steven C. Miller tarafından yönetilen ve senaryosu Nick Gordon tarafından yazılan bir Amerikan aksiyon gerilim filmidir. Film, başrolünde ünlü oyuncu Bruce Willis’in yer almasına rağmen özellikle ABD’de 21 Haziran’da gösterime girdikten sonra eleştirmenlerden çok fazla olumsuz eleştiri topladı. Bruce Willis hayranları için hayal kırıklığı yaratan filmin ülkemizdeki başarısının ne yönde olacağı şimdiden merak konusu.

First Kill Filminin Konusu

Wall Street borsasında broker olan genç Will ve ailesinin başından geçenleri konu alan film, oğlu Danny’nin okulda yaşadığı sorunlarla başlıyor. Oğlunun kişilik gelişimi için ipleri eline almaya karar veren Will, ailesini doğduğu ve büyüdüğü topraklara götürüp kısa bir tatil yapmaya karar verir.

Babasının kendisine avlanmayı öğrettiği tüfek ile oğlu Danny ile ava giden Will, kendisini birden kasabada gerçekleştirilen banka soygunun ortasında bulacaktır. Kasabanın şerifi ve diğer polislerin de dahil olduğu hırsızlık olayı neticesinde yıllar önce trafik kazasında ölen babasının aslında bir cinayete kurban gittiğini öğrenecektir.

FİLMDEN KARELER

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.