Hızlı ve Öfkeli 8 (2017) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Orijinal İsim: The Fate of the Furious

Yönetmen: F. Gary Gray

Oyuncular: Dwayne Johnson (Hobbs), Charlize Theron (Cipher), Vin Diesel (Dominic Toretto), Jordana Brewster (Mia), Jason Statham (Deckard Shaw), Scott Eastwood, Kurt Russell (Mr. Nobody), Elsa Pataky (Elena), Helen Mirren, Michelle Rodriguez (Letty ‘Ortiz’ Toretto), Nathalie Emmanuel (Ramsey), Lucas Black (Sean Boswell), Kristofer Hivju (Rhodes), Tyrese Gibson (Roman Pearce), Ludacris (Tej Parker)

Senaryo: Chris Morgan, Gary Scott Thompson

Ülke: ABD, Japonya, Fransa, Kanada, İngiltere

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç

IMDB: Belirlenmedi

Vizyon Tarihi: 14 Nisan 2017 (Türkiye)

TANITIM

2001 yılında başlayan serüven kaldığı yerden devam ediyor. Paul Walker’ın hazin ölümü sonrası devam kararı alan ekibe Charlize Theron ve Helen Mirren katılıyor. Artık huzurlu bir hayat yaşamaya karar veren ekip suça bulaşmadan sakin bir yaşamı tercih eder. Dominic ve Letty evlenip balayına giderken, diğerleri de emekli olmaya karar verir.

Hızlı ve Öfkeli 8

Birlikte toplanan ekip hepsinin temize çıkmasıyla birlikte dünya turuna çıkmaya karar verir. Ancak Cipher adındaki gizemli bir kadın Dom’u hedef alacaktır. Onu tekrar suça alıştırmaya başlayacak ve sevdiği insanlardan uzaklaştıracaktır. Hızlı ve Öfkeli 8 yorumları konusunda sitemizdeki makaleye aşağıdan devam edebilirsiniz. Arkadaşlarının yapması gereken tek şey onu durdurmak olacaktır.

Hızlı ve Öfkeli 8

Dünya sinema tarihinin en uzun soluklu serilerinden biri olan The Fate of the Furious aksiyon dolu anlara sahne olacak. “New roads ahead” sloganıyla gişede ter dökecek film hayranları tarafından merakla bekleniyor. Sosyal medya hesaplarında şimdiden film eleştirileri ile alakalı konular açıldı. Filme eklenen isimlerin göstereceği performanslar üzerinde konuşuluyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 konusu

160 dakika sürecek film Amerika Birleşik Devletlerinin Atlanta, Georgia bölgesinde çekildi. Film arkası haberlerini takip ettiğimizde serinin devam edeceği yeni isimler ekleneceği konuşuluyor. Şahsi fikrimi yazacak olursam Paul Walker’ın ölümü sonrası seriyi devam ettirmek yanlış oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8

Bu makalemizde Hızlı ve Öfkeli 8 filmi hakkında eleştirilere, haberlere, filmin konusuna ve özetine dikkat çekmek istedik. Bir önceki yazımız olan Vezir Parmağı filmi başlıklı makalemizde Vezir Parmağı Yorumları, Vezir Parmağı Eleştirileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.