Işıklar Sönünce (Lights Out) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: David F. Sandberg

Oyuncular: Teresa Palmer, Gabriel Bateman, Maria Bello

Tür: Korku

IMDB: 7.9

Vizyon Tarihi: 22 Temmuz 2016 (Türkiye)

Işıklar Sönünce 2016 Filmi

2016 senesinin en iyi korku filmi olarak lanse edilen Lights Out 22 Temmuz’da vizyona giriyor. Işıkların söndüğünde başlayan korkunç olaylar sizleri koltuğunuza çivileyecek cinsten.. Eskiden kötü bir şekilde öldürülen Diana’nın kabusu arkadaşı Sophie’nin olduğu eve geri dönüyor.

Evin çocuklarından Rebecca daha önce bunu defalarca yaşamıştı. Olayların gerçek veya gerçek dışı olup olmadığının farkına varamıyordu. Şimdi de bu olaylar küçük kardeş Martin etrafında şekillenmeye başlayacak. Işıklar kapandığında ortaya çıkan kadın, ışık olduğunda ortadan kaybolmaktadır.

Artık evdekilerin hayatını tehdit etmeye başlayan olaylar silsilesinde yapılması gereken, ışıkların kesinlikle kapalı olmaması. Filmin afişine dikkat ederseniz, bir şalterin kapalı olduğunu göreceksiniz.

Korku Seansı filminin set ekibinden harmanlanan filmin oldukça ses getireceği konuşuluyor. Kendine güvenemeyen izleyicilerimizin kesinlikle tek başına seyretmemesi gereken türden bir film.

Kod 999, Aşkın Seçimi, Point Break ve Knight of Cups gibi tanıdık filmlerin başarılı oyuncusu Teresa Palmer güzelliğinin yanında oldukça etkileyici bir oyunculuk performansına imza atıyor.

“Karanlıktan korkmak için haklıydın.” sloganıyla gişede ter dökecek film için seyircilerin büyük bir çoğunluğu olumlu konuştu. Fan sayfalarından gelen tepkiler üzerine devam filmlerinin olabileceği bile konuşuluyor.

Çekimleri Los Angeles’te yapılan filmin süresi 121 dakika olarak belirlendi.

Açıkçası James Wan isminin yapımcılar listesinde geçmesi bile izlenmeye değer olduğunu kanıtlıyor. Çekimde kullanılan efektlerin yer aldığı, size özel görüntüleri yayınladık.

FİLMDEN KARELER

Lights-out-afis Lights-out-afis-5 Lights-out-afis-4 Lights-out-afis-3 Lights-out-afis-2 Lights-out-afis-1

Işıklar Sönünce Filmi
Efektler7.8
Oyunculuk7.5
Senaryo8.2
Akıcılık8.1
7.9Puan
Okuyucu Puanı: (0 Votes)
0.0

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Simge

    Filmi izledim gerçek bir korku filmi diyebilirim, tek başınıza kesinlikle izlemeyin 🙂

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.