Jason Bourne filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Paul Greengrass

Oyuncular: Alicia Vikander, Matt Damon, Julia Stiles, Tommy Lee Jones, Vincent Cassel

Tür: Aksiyon, Gerilim

IMDB: –

Vizyon Tarihi: 29 Temmuz 2016 (ABD)

TANITIM

Jason Bourne

Jason Bourne filmi aksiyon, casusluk, gerilim, macera ve suç kategorilerini de içine alan heyecanlı bir film olacağa benziyor. Bir Amerikan yapım olan film serinin altıncı filmi durumundadır. Yönetmeni Paul Greengrass olan film şimdiden iddialı bir giriş yaptı. Sizleri sıkmadan gereksiz ayrıntılardan kendini kurtarmışa benzeyen film aksiyon severler heyecanla beklediği film durumda olmakla beraber izlenildiğinde hiçte pişman olunmayacak bir film… Senaryosunu Matt Damon, Alicia Vikander, Julia Stiles, Vincent Cassel, Tommy Lee Jones yazdığı film heyecanlı bir konuya sahiptir. Dünya tehlike altındadır ve filmin baş karakterine ihtiyaç vardır. Bourne serisinin beşinci filminde Amerikan istihbarat kurumu CIA’nın eski görevlisi Jason Bourne (Matt Damon) yeniden sahnelere dönüyor. Onu yakalamak üzere yeni bir program geliştiriliyor Bourne geçmişinde gizli kapaklı olan her türlü sırı araştıracaktır.

Dünya bir savaş içinde ve Bourne’ye ihtiyaç var her şey onun buna dahil olup olmamasına bağlı gibi gözüküyor. 29 Temmuz 2016 vizyona girecek olan film serinin takipçilerini heyecanla bekletiyor. Vizyona gireceği günü iple çeken seyirciler filmin fragmanına gelen tepkiler olumlu olarak gözüküyor. Büyük bir ihtimalle gişeleri zorlayacak olan bu film 123 dakika gibi bir süreyle bir aksiyon film için tutarlı bir zaman seçimi olmuş. Bu güzel filmin senaryo yazarı ve oyuncusu aynı kişinin olması filme yapılan emek açısından filmi ayrı bir önem kazandırıyor. Filmin yapımcısı da olan Matt Damon bu filme kendisini adamış ve büyük emekler sonucu bu ürün ortaya çıkmıştır. Filmin bir diğer yapımcısı da filmin ayrıca yönetmeni olan Paul Greengrass bu filme çok değer vererek hazırlandığı açıkça ortada.

FİLMDEN KARELER

Jason-Bourne-1

Jason-Bourne-2

Jason-Bourne-3

Jason-Bourne-4

Jason-Bourne-5

Jason-Bourne-6

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

2 Responses

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.