Karanlık Sular – The Shallows filmi 5 Ağustos 2016 günü ülkemizde vizyona giriyor.

Dram, korku ve gerilim türlerini içeren film 86 dakika sürecek. Aşağıdaki videodan Türkçe Altyazılı Fragmanı izleyebilirsiniz.

Karanlık Sular Filmi Konusu

Anthony Jaswinski tarafından yazılmış Jaume Collet-Serra’nın yönettiği yapımın baş rol oyuncusu, Gossip Girl dizisinin Serena van der Woodsen karakteri Blake Lively yer alıyor.

blake-lively-karanlik-sular

Annesini kısa bir süre önce kaybeden Nancy, özel hayatında da problemler yaşamaktadır. Tüm bunlardan uzaklaşmak için daha önce anne karnında bulunduğu bir koya tatile gitmeye karar verir.

Karanlık Sular filmi 2016

Tatiline tek başına sörf yaparak devam etmek isteyen Nancy, büyük beyaz köpek balığının saldırısına uğrar. Beklenmedik anda gelen bu olay karşısında güçlükle bir kaya parçasına çıkmayı başarır. Kıyıdan çok uzak olmamasına rağmen etrafından dolaşan beyazdan kaçabilecek mi?

Karanlık Sular yorumları

The Shallows filminin tüm çekimleri Avustralya’da Queensland bölgesinin çeşitli yerlerinde çekilmiş. Yayınlanan orijinal dilleri arasında İngilizce ve İspanyolca bulunuyor. 17 milyon dolar bütçe ile dağıtıma çıkan çalışma daha şimdiden 3 katını kazanmış durumda.

Columbia Pictures, Ombra Films ve Weimaraner Republic Pictures şirketleri filmin dağıtıcı olarak görünüyor. Filmin çekildiği mekanlar gerçekten cennetten bir köşe olarak söylenebilecek türden görülüyor. Filmi izlediğinizde bana hak vereceksiniz.

Blake Lively daha önce çok önemli rollerde olmamasına rağmen Karanlık Sular filminde tek başına muhteşem bir iş çıkarmış. Gerilimli sahnelerin oldukça fazla olduğunu belirtmem gerekiyor. İlk 15 dakikadan sonra filmin içinde kendini buluyorsunuz.

IMDb sitesinde sinema severler tarafından verilen oyların ortalamasında 6.8 gibi ortalamanın üstünde bir puan alan Karanlık Sular filmi için şimdiden keyifli seyirler dileriz. Film eleştirileri kategorisinden diğer filmlerle ilgili tüm haberlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.