King Arthur: Legend of the Sword Fragmanı Yayınlandı!

Bir film düşünün, Charlie Hunnam, Jude Law, Eric Bana, Aidan Gillen, Annabelle Wallis ve Djimon Hounsou gibi isimler oyuncu kadrosundan sayabildiklerimiz.. 24 Mart 2017‘de Amerika’da vizyona girmesi düşünülen Kral Arthur filminin fragmanı Comic-Con’da yayınlandı.

Warner Bros. Pictures tarafından yayınlanan fragman Youtube üzerinden 24 saat geçmeden 3.1 milyon izlenme alarak beklentileri üst düzeye çıkardı.

Sherlock Holmes 1 ve 2, Kod Adı: U.N.C.L.E. gibi filmlerin yönetmeni İngiliz Guy Ritchie tarafından beyaz perdeye aktarılan filmin senaryosunu Joby Harold yaptı.

Daha önce vizyona girmesi planlanan çalışma Buz Devri 5 ve Star Trek Sonsuzluk gibi filmlerle çakışmaması için ertelenmişti. Toplamda 6 film olarak düşünülen filmin çekimleri Birleşik Krallık’ta yapılıyor.

King Arthur Legend of the Sword

Bilinen efsaneyi farklı açıdan göstermek isteyen yönetmen bunun için cesur bir karakter olarak gördüğü Hunnam’ı tercih etti. Bebek yaşta ailesini kaybeden ve 3 hayat kadını tarafından büyütülen Arthur yaşadığı sokağı korumakla görevli birisini canlandıracak. Aynı zamanda dolandırıcı ve sokak çocuğu tarzından rahat bir Kral göreceğiz.

Aksiyon, macera ve dram türündeki filmin bütçesi 102 milyon dolar olarak açıklandı.

King Arthur: Legend of the Sword filmi hakkındaki yorumları, konusunu, fragmanını, vizyona gireceği günü gibi detaylı bilgileri görmek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.