Kong Skull Island filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Jordan Vogt-Roberts

Oyuncular: Tom Hiddleston, Brie Larson, Toby Kebbell, Corey Hawkins, John C. Reilly, Tom Wilkinson, Thomas Mann, John Goodman, Samuel L. Jackson

Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera

IMDB:

Vizyon Tarihi: 10 Mart 2017 (Türkiye)

Kong Skull Island Özeti

Genellikle dizilerde görmeye alıştığımız genç yönetmen Jordan Vogt-Roberts The Kings of Summer filminden sonra ilk kez bu kadar iddialı geliyor. Max Borenstein, Derek Connolly, John Gatins ve Dan Gilroy ortak çalışması üzerine senaryolaştırıldı.

Kong-Skull-island-filmi

Legendary Pictures ve Warner Bros. firmalarının ortak yapımı şeklinde piyasaya sürülecek filmin Comic-Con posteri yayınlandı.

Kong Skull Island filmi afiş poster

Bir adada yaşayan devasa bir gorilin hayatı ve araştırma için o adaya giden bir grup maceracının yaşadıklarını filmin konusunu oluşturuyor. Oyuncu kadrosunun derinliği yeterince tatminkar görülüyor. Captain James Conrad rolünü canlandıracak Loki olarak tanıdığımız Tom Hiddleston çekimlerin son derece olumlu geçtiğini söyledi.

Sinematik evrenin en önemli bayan karakterlerinden olan Kaptan Marvel filminde başrolü oynaması kesinleşen Brie Larson Gizli Dünya filminde aldığı Oscar ödülüyle geleceği parlak oyuncular arasında gösteriliyor. Weaver karakterine hayat verecek. Samuel L. Jackson ve John Goodman gibi sinemanın usta isimleri de kadroda olacak diğer isimler olacak.

190 milyon dolar bütçe harcanan filmin çekimleri için USA, Avustralya gibi yerler kullanılırken en fazla sahnelerin Vietnam’da çekildiği açıklandı.

1933, 1976 ve 2005 yıllarında çekilen goril temalı King Kong filmlerine farklı bir bakış açısından düşünülerek çekildiği filmin yapımcıları tarafından belirtildi. Önceki filmlerin devamı olarak görülmemesi özellikle dikkat edilen bir diğer husus.

New York’ta öldürülen King Kong’un ilk getirildiği yer olan Skull Adasına yapılan yolculukta Carl Denham’ın oğlu rolünde Kaptan James Conrad olacak.

Kong-Skull-Island-Movie-1

Kong Skull Island filmi için IMAX ve 3D teknolojilerinin kullanılacağı verilen efektlerle birlikte sinema severler aksiyona doyacağı söyleniyor. Asıla merak edilen soru şu: Eğer King Kong öldüyse adada yaşayan goril neyin nesi? Gerçekten fan sayfalarında tahminlerin döndüğünü ve bunun bir sır olarak sadece filmde verileceği söyleniyor. Şahsımca söylemek gerekirse kesinlikle izlenmesi gerek bir film olarak görüyorum.. Sineturk.com ailesi olarak sizlere keyifli seyirler dilerim.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.