Kötü Çocuk filmi hakkında ayrıntılı bilgileri, film hakkında haberleri, filmin fragmanını ve konusunu Sineturk.com’da bulabilirsiniz.

Büşra Küçük’ün İnternet üzerinden yazdığı ve milyonlar tarafından takip edilen romanın beyaz perdeye uyarlaması film 20 Ocak’ta ekranlarda olacak. Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu beraber rol alırken Yağız Alp Akaydın yönetmenlik koltuğunu süslüyor. Türk sinemasının romantik drama türlerinden birini izleme fırsatı bulacağız. Çok fazla hayran kitlesinin olması izlenmeye değer faktörlerden birisi olarak görülüyor.

İlk kez gördüğü babasıyla yeni bir şehirde yaşamaya başlayan Kayla çevreye alışmaya çalışmaktadır. Yalnızlığı seven asi bir çocuk olan Meriç ise ilk gördüğü andan itibaren Kayla’nın hep çevresinde olup ona yardım eder. İlk kez güvendiği bir erkeği yanı başında olduğunu fark eden Kayla günler sonra korkunç gerçeği görmeye başlayacaktır.

Yerli filmler kategorisi altında kaliteli yapımlardan biri olmaya aday Kötü Çocuk filmi hakkında tüm bilinmeyenleri bu başlıktan takip edebilirsiniz. Yeni yılın ilk Türk sinema filmi olacak yapım özellikle genç neslin beklediği türden çalışma olarak gösteriliyor. Film eleştirileri konusu altından diğer 2017 filmlerini görebilir ve izlemeniz gerek film listelerini bulabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.