Kurtlar Vadisi Vatan  yıllardır hem diziler hem de çıkardıkları filmler ile gündemden bir an olsun düşmeyen , 2017 yılında Kurtlar Vadisi Vatan  filmi ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

 Daha önce farklı diziler ve sinemalar ile bildiğimiz seri, 2017 yılında Kuzey Irak’ta meydana gelen olaylar ve 15 Temmuz’da ortaya çıkan darbe girişimini konu alıyor. 29 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmde, Kurtlar Vadisi oyuncuları ve diğer öne çıkan bilgiler şu şekildedir.

  • Tür: Casusluk, Aksiyon, Politik, Macera ve Suç
  • Süre: 105 Dakika
  • Yönetmen: Serdar Akar
  • Oyuncular: Necti Şaşmaz, Sinem Öztürk, Nezih Işıtan,Erhan Ufak, Cahit Kayaoğlu
  • Senaryo: Necati Şaşmaz, Alper Erze, Nezih Işıtan, Erhan Ufak ve Sinem Öztürk
  • Yapımcı: Pana Film
  • Seslendirenler: Umut Tabak

Kurtlar Vadisi Vatan Konusu

Filmde yine ön planda Polat Alemdar ve ekibi karşımıza çıkıyor. Bu sefer, Kuzey Irak’ta katıldıkları bir operasyonda ele geçirilen Türkiye haritası ve Türkiye’ye yönelik hazırlanan kirli planları deşifre etmeye çalışıyorlar. Ele geçirilen haritada, Türkiye’nin askeri birlik noktaları, özel hareket noktaları ve stratejik açıdan önemli olan bölgeleri hakkında birçok detay bulunuyor.

Bu harita hakkında tüm detayları öğrenmek isteyen Polat Alemdar ve ekibi, söz konusu planların aslında yıllar öncesine dayandığını ve düşman birliklerinin tam da Türkiye sınırında hazırlıklara başladığını görüyor. Filmde, aynı zamanda yapılan operasyonlara Türk milleti tarafından verilen destekler ve tabiki de 15 Temmuz sürecinde yazılan destana da değiniliyor. Şuan Film Önerileri konusunda ilk sıralarda yer alan Kurtlar Vadisi: Vatan, 29 Temmuz’da tüm Türkiye’de vizyona girmiş olacak.

Kurtlar Vadisi: Vatan Eleştiriler

Film daha vizyona girmeden, eleştiriler ile de gündeme gelmişti. Kurtlar Vadisi Vatan eleştirileri için yaptığımız araştırmalarda, ilk olarak filmin adına yönelik açıklamalar karşımıza çıkmaktadır. Çünkü, film ekibi, 15 Temmuz sürecinden sonra, göz altına alınmıştı. Nedeni ise, Kurtlar Vadisi serisinin Darbe ismi ile devam edeceğidir. Soruşturma sırasında bu ismin neden tercih edildiğini ve kişilerin terör örgütü ile herhangi bir ilgisi olup olmadığı konusunda araştırmalar yapılmıştı. Eleştirilerin artması ve soruşturmaların da devam etmesinden dolayı, dizi Darbe ismi ile değil Vatan ismi ile vizyona girecek. Daha detaylı bilgiler için Pana Film‘ i takip edebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Vatan İlgi Çeken Sahneler

kurtlar vadisi vatan fragman

kurtlar vadisi vatan feto

 

kurtlar vadisi vatan

Vizyona gelecek diğer filmler için: http://sineturk.com/filmler/pek-yakinda

Medya ve İçerik Kaynağı www.aypiajans.com

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.