Leylekler – Storks filmi hakkında ayrıntılı bilgileri, film hakkında haberleri, filmin fragmanını ve konusunu Sineturk.com’da bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Nicholas Stoller, Doug Sweetland

Seslendirenler: Andy Samberg, Katie Crown, Kelsey Grammer, Jennifer Aniston, Ty Burrell

Tür: Animasyon, Macera, Aile, Komedi, Fantastik

IMDB:

Vizyon Tarihi: 23 Eylül 2016 (Türkiye)

Leylekler Storks Filmi Konusu

leylekler-storks-filmi

Anne, beni leylekler mi getirdi? Evet yavrum, demiştir herkesin annesi.. Küçükken her çocuğun bir yerden bir şekilde duyduğu bu söz, gerçek oluyor.. Animasyon türündeki film her yaşa hitap ediyor.

İnternet dağıtım firmasında çalışan en iyi eleman Junior adındaki leyleğin maceraları anlatılıyor. Yanlışlıkla bebek yapma makinesini aktif hale getirmesiyle bir kız bebek dünyaya gelir. Patronunun bunu görmesi işten atılması anlamına gelecektir. Junior ile şirketteki tek insan çalışan olan Tulip birlikte çözüm üretmeye başlar. Bebeğe bir aile bulmak güzel bir fikirdir.

Warner Bros şirketleri bünyesinden dağıtıma çıkacak olan 89 dakikalık bu komedi heyecanına hazır olun. Son derece renkli sahnelerin olduğunu fragmanı izleyerek anlayabilirsiniz. Yetişkinlerin bile severek izleyeceği ve eğleneceğini söylemek isterim.

Junior karakterini seslendiren isim Andy Samberg olurken, Jennifer Aniston gibi bir starda kendine kadroda yer bulmuşa benziyor. Komedi filmlerinin aranılan yönetmeni Nicholas Stoller senaryoyu yazdı ve yönetti.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.