Bu yazımızda sizlere ” Ölüm Günün Kutlu Olsun ” filminin detaylarına değineceğiz.

Vizyon Tarihi   : 13 Ekim 2017

Yönetmen         : Christopher Landon

Tür                     : Korku, Gerilim

Yapım               : ABD

Oyuncular  ve Rolleri

Jessica Rothe
Rolü : Tree Gelbman

Israel Broussard
Rolü : Carter Davis

Ruby Modine
Rolü : Lori Spengler

Charles Aitken
Rolü : Gregory Butler

Laura Clifton
Rolü : Stephanie Butler

Jason Bayle
Rolü : David Gelbman

Rachel Matthews
Rolü : Danielle Bouseman

Senaryo – Senarist  : Scott Lobdell
Müzikler- Besteci    :Bear McCreary
Yapım – Yapımcı : Jason Blum

Ölüm Günün Kutlu Olsun Filminin Detayları

13 Ekim 2017′ de vizyona girecek olan Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi mükemmel bir korku, gerilim ve cinayet üzerine işlenmiş bir konuya sahip. Aslında film biraz Çığlık, Elm Sokağı Kabusu filmleri serisini andırıyor.

Filmin başrollerinde Jessica Rothe, Israel Broussard ve Ruby Modine’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Christopher Landon oturuyor. Senaryoyu ise Landon ile birlikte Scott Lobdell kaleme aldı.

Ölüm Günün Kutlu Olsun Filminin Konusu

Sakin, sıradan bir hayat yaşayan üniversite öğrencisi Tree’ nin hayatı bir gece maskeli bir katil tarafından öldürülmesiyle değişir. Lakin enteresan olan şudur ki ; Tree yarınki gün sanki hiç bir şey olmamış gibi uyanır ve gece başına gelen her şeyi detayıyla hatırlamaktadır. Gün içinde aynı şeyi tekrar tekrar tüm detaylarıyla yeniden yaşar ta ki katilin kim olduğunu öğrenene kadar…..

Üniversite öğrencisi Tree, bir çok içer ve sızar.( O kadar içersen olacağı o 🙂 ) Sabah uyandığında ise kendini hiç tanımadığı bir başka öğrencinin odasında bulur. O gün Tree ‘ nin doğum günüdür ve akşam kendisi için hazırlanan partiye katılmak zorundadır. Parti başlamıştır ve partinin ilerleyen saatlerinde Tree bir anda gizemli bir şekilde bir maskeli saldırgan tarafından kimse farketmeden öldürülür. Ama aslında ölmemiştir. Sabah uyanır ve her gece maskeli saldırgan tarafından değiş yer ve şekillerde öldürülür ve artık bundan bıkmış ve psikolojisi alt üst olmuştur. Bu şekillerde öldürülmelere artık maruz kalmamak için tüm ipuçlarını bir araya getirerek katili bulmaya çalışır.

Daha önceden hiç rastlamadığımız ilginç bir senaryoya sahip. Kesinlikle izlemelisiniz.

Ölüm Günün Kutlu Olsun Filminden Bazı Kareler

İyi Seyirler 🙂

Medya ve İçerik Destekçimiz: www.aypiajans.com

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.