Ölümcül Deney Son Bölüm filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Orijinal Adı: Resident Evil: The Final Chapter

Yapım Yılı: 2016

Vizyon Tarihi: 24 Şubat 2017 (Türkiye)

Süresi: 106 dakika

IMDB Puanı: 6.2

Tür: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

Yönetmen: Paul W.S. Anderson

Senaryo: Paul W.S. Anderson

Oyuncular: Milla Jovovich,Iain Glen,Ali Larter,Shawn Roberts,Eoin Macken,Fraser James,Ruby Rose,William Levy,Rola,Ever Anderson,Mark Simpson,Milton Schorr,Siobhan Hodgson,Joon-Gi Lee,Aubrey Shelton,Caroline Midgley,Dylan Skews,Kevin Otto,Lee Raviv,Deniel Denysschen,Leo Russel,Matthew Bartman,Raquel Garza,Rebecca Welmans,Vian Singleton,Leigh-Anne Benham,Stephanie Hough,Dale Jackson,Christopher Duncan,Paul Hampshire

Yapımcılar: Paul W.S. Anderson,Jeremy Bolt,Samuel Hadida,Victor Hadida,Robert Kulzer,Martin Moszkowicz,Bernhard Thür,Janine van Assen

Müzik: Paul Haslinger

Ülke: ABD,Fransa,Almanya,Kanada,Japonya,Avustralya,Güney Afrika,Birleşik Krallık

TANITIM

Ölümcül Deney Son Bölüm Konusu

Alicia Marcus, serinin son filminde insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan kurtulan tek insan olmuştur. Şimdi yapması gereken Racoon Şehri’ne geri dönerek Kovan’a girmesi gerekmektedir. Fakat Umbrella Şirketi tüm gücünü toplayarak her şeyi tuzla buz etmek ister. Bunun için fazla vakti olmayan Alice zamana karşı bir yarış içinde olacaktır. Yeni nesil yaratıklar olarak türeyen mutantlar da onun bu yolculuğunda engel teşkil edecekler.

Ölümcül Deney Son Bölüm

Ölümcül Deney Filmi Özeti

Sinema tarihinin en uzun soluklu serilerinden biri olan Resident Evil Son Bölüm ile veda edecek. Yıldızı bu filmle parlayan Milla Jovovich oynadığı karakter ile hayran kitlesi oluşturmuştu. Filmin yönetmeni ile set aşkı yaşadıktan sonra evlenmesi de dikkati çekilecek bir ayrıntı olarak biliniyor. Filmin vizyon tarihinin 3 sene ertelenmesinin sebebi yıldız ismin ikinci çocuğuna hamile olmasıydı.

Bir önceki yazımız olan Biz Size Döneriz başlıklı makalemizde Biz Size Döneriz filmi, Biz Size Döneriz yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.