Şimdiki yazımızda ÖZGÜRLÜĞÜN 50 TONU filminin konusu ve Özgürlüğün 50 Tonu film özetini sizlere anlatacağız. Erika Leonard’ın aynı adlı kitaplarından uyarlanan, Çok satanlar listesine giren, İlk filmi Grinin 50 Tonu ve ikinci filmi Karanlığın 50 Tonu ile sinemaseverlerle buluşan ve gişede büyük bir başarı yakalayan film, serinin son filmi Özgürlüğün 50 Tonu ile karşımıza çıkıyor. Film 14 şubat Sevgililer Gününde vizyona girecek.

 

 

Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2017
Yönetmen : James Foley
Oyuncular : Dakota Johnson, Jamie Dornan

 

Özgürlüğün 50 Tonu’nun ilk teaser’ı ilk 20 saatte 1.7 milyon kişi tarafından izlendi. Filmin yönetmen koltuğunda James Foley oturmakta. Senaryosu Niall leonard tarafından kaleme alındı. Oyuncu kadrosunda ise Dakota Johnson Anastasia Steele’i, Jamie Dornan ise milyarder iş adamı Christian Grey’i canlandırıyor.

İlk filmde İngiliz Dili ve Edebiyatı ögrencisi Anastasia röportaj yapmak için milyarder iş adamı Christian Grey ile röpörtaj yapar. adama duyduğu arzu ve istek karşısında şaşkına dönen Ana, kendine Christian’ın gizli ve karanlık dünyasına girmekten alıkoyamaz. ikili arasında erotik cesur sahneler konu olur.

İkinci filmde ise Christian Ana nın dünyasına tekrar girmek ister. fakat Ana bu sefer tedbirlidir ve sırlar , kurallar olmayacağını söyler. Tek istediği artık aralarında sırlar olmamasıdır. Christian’ın dünyasına tekrar girince Christian’ın yeni sırlarını keşfeder.

Özgürlüğün 50 Tonu Filminin Konusu

Özgürlüğün 50 Tonu filminde Christian ve Ana’nın evlenmelerine şahit oluyoruz. Christian yeni evlendiği eşi Anastasia’ya ” Sahip Olduğum Her Şey Senin ” demesi dikkat çekiyor. Yine ilk iki filmde olduğu gibi ikili arasında cesur sahneler dikkat çekiyor.

Ana ve Grey’in mutlulukları tehlikede

Ana ve Christian balayından mutlulukla dönerler. Ama döndüklerinde Christian ‘ın Gelecekleri ve evlilikleri ile ilgili planları Ana’nın hoşuna gitmez. Evli ve mutlu olan çift Ana’nın eski patronu Jack Hyde’nin intikam almaya çalışmasıyla mutluluklarına gölge düşer. Öyle ki Jack Ana’yı ölümle tehdit eder. Film hakkında yorumlarınızı ve film önerilerinizi bekliyoruz.

Yazan : Sevil Harıkçı

Medya ve İçerik Desteği: www.aypiajans.com

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.