Pamuk Prens filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Birol Güven, Hasan Tolga Pulat

Oyuncular: Tamer Karadağlı, Arzu Balkan, Birol Güven, Haluk Özenç, Deniz Oral

Tür: Komedi

IMDB: –

Vizyon Tarihi: 7 Ekim 2016 (Türkiye)

Pamuk Prens Film Özeti

Uzun yıllar ardından beklenen oyuncu ve beklenen proje olan Pamuk Prens filmi vizyona giriyor! Tamer Karadağlı yani Çocuklar Duymasın dizisindeki baş rol oyunculuğuyla tanınan daha sonrada dramatize görünüme sahip aynı zamanda mizahı gayet iyi olan adam yeni gösterimi gözlerimizi kamaştırıyor. Projenin içeriğinden birazcık bahsedecek olursak Türk Dizi klasiğinin en başlarında gelen isim yıllarca saltanatını sürdürmüş aynı zamanda hayran kitlesinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bunlar dışında hedeflediği çok yerine getiren ünlü oyuncu sert karakteriyle bilinse de filmin isminden de anlaşılacağı gibi pamuk gibi adam olacaktır. Şiddetle izlemenizi tabii ki de tavsiye ederim.

Pamuk Prens Film Eleştirisi

Bunların yanı sıra Selami karakteriyle bilinen kılıbık şaban özelliğinde bulunan kişi karısına her ne kadar bağlı olsa da kendini çevresine anlatamamıştır. Bu nedenle de Haluk ve Meltem’e alay konusu çıkmış ve küçük çocukları olan Havuç ise kendi fırlamalığını öne sürmüştür. Her ne kadar yaşlı olsa da kızların beğenisini kazanan yılların tecrübesi olarak bilindiği için genç bayanların olgun erkek ihtiyacını karşılamaktadır. Kendinden daha küçük insanlarla birliktelik sürdüren bu kişi kendini herkese ispatlamış ve bunların yanında rol teklifi almaktadır. Büyük şirket olan MinT sürekli bu olayı konuşup baş asistanları önermektedir.

Pamuk Prens Film Özeti

Biraz gerçek hayattan alıntı olsa da senaryosunun dalavere olduğunu söylememiz sakınca gerektirmez. Çünkü insanlar izlediği şeylerden keyif almalı ve sıkılmamalıdır. Gördüğüm şeyi söylemem gerekirse fazla monoton yapı olacağı fragmandan belli edilmiştir. Yani demek istediğim şudur ki baş rol ön kısımda olacakken daha çok vasat sahnelere yer verilmesi ön izlemede kaliteyi beş veya altı tık geriye düşürecektir.

Pamuk Prens Fragman

Kendi editör yorumlarımızı katmamız gerekirse yine tecrübe konuşacaktır ve ikinci tanıtım yapılırsa fikirlerimin tezini parçalayabileceğini de savunuyorum fakat ilk tanıtımda o kadar düşük başlandıysa devamının çok iyi olacağını bekleyemeyiz. 2016 yılının son aylarında vizyona girmesi ve gireceği günde daha iyi projelerin yayınlanmaması dezavantajlardan biridir. Sineturk.com olarak yine de seyretmenizi tavsiye eder yorumlarınızı eksik etmemenizi rica ederiz.

Yazar Hakkında

Sinema Eleştirmeni

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.