Patron Bebek (The Boss Baby) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Tom McGrath
Senaryo: Michael McCullers, Marla Frazee
Seslendirenler: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
IMDB: 6.4
Vizyon Tarihi: 31 Mart 2017 (Türkiye)

TANITIM

2017 yılının en iyi animasyon filmleri kategorisinde iddialı The Boss Baby aslında tüm yaş grubu için izlenebilir seviyede duruyor. 7 yaşındaki Timothy’ nin kardeşi yoktur ve ailesinin tek ilgi kaynağı olduğundan dolayı çok mutludur. Bir gün annesiyle babası ona bir kardeş geleceğini müjdeler. Tim, bundan hiç hoşlanmaz. Bebek AŞ firmasından gelen kardeşi, diğer bebeklerden çok farklıdır. O, dünyaya bir görevi yerine getirmek için gelmiştir. Takım elbise giyen, iş çantası olan bir bebektir ve çok küstahtır.

Patron Bebek Konusu

Günümüz insanları çocuk sahibi olmak yerine köpek sahibi olmayı tercih ettikleri için Köpek AŞ firması, hiç yaşlanmayan bir yavru köpeği piyasaya sürmek üzeredir. Patron bebeğin görevi, bu yavru köpek üretimiyle ilgili dosyayı çalmak ve piyasada satılmasını önlemektir. Tim ve Patron Bebek, bu dosyaya ulaşmak için maceradan maceraya koşarlar. Nefes aldırmayacak kadar hareketli, yan karakterleri zengin, sahneleri renkli ve coşkulu olan üstelik kardeşlikle ilgili çok güzel mesajları olan bir film.

FİLMDEN KARELER

Patron Bebek (2017) The Boss Baby

Patron Bebek (2017) The Boss Baby

Patron Bebek (2017) The Boss Baby

Patron Bebek (2017) The Boss Baby

Patron Bebek (2017) The Boss Baby

Patron Bebek (2017) The Boss Baby

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.