Şansımı Seveyim  filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Ender Mıhlar

Senaryo: Ferhat Ergün

Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer, Metin Yıldız

Tür: Komedi

Ülke: Türkiye

Süre: 92 Dakika

Vizyon Tarihi: 25 Ağustos 2017 (Türkiye)

TANITIM

Çekimleri İstanbul Beykoz’da gerçekleştirilen ‘Şansımı Seveyim’ filminin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alırken, yönetmenliğini Ender Mıhlar üstleniyor. Başrollerinde Ali Kundilli film serilerinden tanıdığımız Cem Gelinoğlu ile Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer’in yer aldığı film, trajikomedik sahneleri ile izleyenleri kahkahaya boğmayı hedefliyor.

Şansımı Seveyim  Filminin Konusu

Bir insanın başına gelebilecek tüm şansızlıkların farklı bir dille anlatıldığı Şansımı Seveyim filminde; şanssızlığıyla tanınan Sebahattin (Cem Gelinoğlu), büyüdüğü mahalleye geri döner. Bütün mahalleli şanssızlıkları mıknatıs gibi çeken Sebahattin’in dönüşü yüzünden çok endişelidir. Kim bilir başlarına yine ne işler açacaktır? Kadersizliğine boyun eğmiş olan Sebahattin, Yaprak’la (Zeynep Tuğçe Bayat) tanışınca talihinin döndüğüne ikna olur. Ama şanssızlık bu ya, Yaprak yıllar önce ahını aldığı Durmuş’un kız kardeşidir. Yaprak’ın Sebahattin’i kabul etmesinin tek yolu, Sebahattin’in kendisini Durmuş’a affettirmesidir. Ancak şanssızlıklar Sebahattin’in yakasını bırakmayınca, en yakın arkadaşı İzzet (Gökhan Kıraç) ile ümitsizce kaderini değiştirmenin ve Yaprak’a kendisini kabul ettirmenin yollarını aramaya başlar.

FİLMDEN KARELER

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.