Şanslı Logan (Logan Lucky) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Steven Soderbergh

Senaryo: Rebecca Blunt

Oyuncular: Channing Tatum, Adam Driver, Seth MacFarlane, Riley Keough, Daniel Craig

Tür: Komedi, Suç, Dram

Ülke: ABD

Süre: 119 Dakika

IMDB: 6.5

Vizyon Tarihi: 25 Ağustos 2017 (Türkiye)

TANITIM

Şanslı Logan, Steven Soderbergh tarafından çekilmiş ve Rebecca Blunt tarafından yazılmış, 2017 yılına ait bir Amerikan soygun komedi filmidir. Bol yıldızlı kadrosunda Channing Tatum, Adam Driver, Seth MacFarlane, Riley Keough, Katie Holmes, Katherine Waterson, Dwight Yoakam, Sebastian Stan, Brian Gleeson, Jack Quaid, Hilary Swank ve Daniel Craig’in yer aldığı film, 25 Ağustos 2017 tarihinde gösterime girecek.

Şanslı Logan Filminin Konusu

Logan ailesinin başından geçen maceraları konu alan filmde Jimmy (Channing Tatum), yurtdışında bir yaralanma sebebiyle kolunun yarısını kaybeden bir barmendir. Kardeşleri Mellie (Riley Keough) ve Clyde Logan (Adam Driver) ile birlikte North Carolina düzenlenecek olan Charlotte Motor Speedway’deki ünlü Coca-Cola 600 NASCAR yarışında büyük bir soygun yapmayı planlamaktadırlar.  Federal bir cezaevinde hapis yatmış patlayıcı uzmanı olan Joe Bang’in de (Daniel Craig) ekibe katılmasıyla kusursuz plan işlemeye başlar.

FİLMDEN KARELER

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.