Semur: Şeytanın Kabilesi filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Gökhan Aksu

Senaryo: Fujio F. Fujiko, Atsushi Takahashi

Oyuncular: İpek Erdem, Balamir Emren, Yakup Yavru, Murat Ercanlı, İleyna Kıyak, Gamze Pelin Gökçe, Nergis Odzak, Tekin Temel, Batuhan Yar, Musa Yılmaz

Tür: Korku

Ülke: Türkiye

Süre: 90 Dakika

IMDB: 7.7

Vizyon Tarihi: 18 Ağustos 2017 (Türkiye)

TANITIM

Denizli’li film yapımcısı Ayhan Ulam tarafından yapımcılığı üstlenilen ve Denizli’nin Sarayköy ilçesinde çekimleri gerçekleştirilen film, bölgede çekilen ilk korku filmi olma özelliğini taşıyor. Gökhan Aksu’nun yazıp yönettiği, başrollerini İpek Erdem ve Balamir Emren’in paylaştığı “Şeytan’ın Kabilesi: Semur” isimli korku filminin dağıtımı MC Film tarafından sağlanıyor.

Semur: Şeytanın Kabilesi Filminin Konusu

İki kız babası olan Hasan (Yakup Yavru), ölüm döşeğinde kızları Fatma (Seher Yalnız) ve Sibel’e (Nihan Tüfekcioğlu) birbirlerine sahip çıkmalarını vasiyet ederek vefat eder. Ancak Sibel, hayatı boyunca Fatma’yı kıskanmıştır ve sonunda yeğeni Merve’ye (İpek Erdem) kıskançlık büyüsü yaptırarak sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmesine sebep olur.

Zor bir çocukluk dönemi atlatan Merve büyür ve üniversite çağında Ozan (Balamir Eren) isimli bir genç ile mutlu bir evlilik yapar. Ancak Merve’nin yakın arkadaşı Özge de (Gamze Pelin Gökçe) Ozan’a aşıktır ve gün geçtikçe bu aşk paranoid şizofreni haline dönüşür. Her şey Merve’nin teyzesinin vefat etmesi ile daha da karışık hale gelecektir.

FİLMDEN KARELER

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.