Shameless dizisinin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

DİZİ DETAY

Yönetmen: Paul Walker, David Threlfall

Senaryo: Paul Abbott

Oyuncular: David Threlfall, Rebeca Atkinson, alice Barry, Nicky Evans, Tina Malone, Elliott Tittensor, Aaron McCusker

Tür: Komedi, Suç, Dram

Ülke: İngiltere

Gösterim Yılı: (2004-2013)

Sezon: 11

Bölüm: 138

Süre: 60 Dakika

Dağıtımcı: Showtime

IMDB: 8.1

TANITIM

Shameless dizisi 2004 yılından itibaren ilk 4 sezonu İngiltere’de ve sonra 7 sezon da ABD’de oynayarak toplam 11 sezon ve 138 bölümden oluşan, çok sayıda ödül kazanan, komedi, suç, dram türünde ilginç bir dizidir. Özellikle Amerika’da çok yüksek reyting sahibi olan dizi, çok sağlıklı bir yapısı olmayan kalabalık bir ailenin kimi zaman hüzünlü, kimi zaman da komik hikayesini ekrana getirirken izleyenlerine karmaşık duygular yaşatmaktan geri durmuyor.

Shameless Dizisinin Konusu

Chicago kentinde varoş bir mahallede yaşayan Gallagher ailesinin trajikomik öyküsünü anlatan dizide, baba Frank Gallagher sahtekar, utanmaz, alkolik ve güvenilmez birisidir. Annenin bulunmadığı evde neredeyse bütün yük en büyük çocuk olan Fiona’nın üzerinde bulunmaktadır. Diğer 5 kardeşin hepsi birbirinden çok farklı yapısıyla birlikte hayata tutunmaya çalışırken kendine özgü karakterlerini ekrana yansıtıyorlar. Gallagher ailesi, siteme karşı ayakta kalma mücadelesi verirken geleceğe dair umutlarını kaybetmeden birbirlerine destek oluyorlar.

DİZİDEN KARELER

Shameless
OYUNCULUK9.1
SENARYO8
GÖRSELLİK6.9
AKICILIK7.6
7.9Genel Puan
Okuyucu Puanı: (1 Oy)
8.0

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.