Fragman

 

Sicario: Day Of The Soldado

Yeni bölümde işler kızışırken, kurallara yer yok!

en yeni aksiyon filmleri

Sicario Of Soldado Aksiyon Filmi Pek Yakında…

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018 olarak açıklanan serinin 2.filmi olan Sicario: Day of the Soldado, 2 saat boyunca izleyiciyi aksiyon dolu sahnelerle başka bir dünyaya götürecek. 2015 yılında yayınlanan ilk bölümün beklenenden daha fazla ilgi görmesi nedeniyle çekilen yeni bölüm; gerilim, drama, polisiye ve aksiyon türünün bu yaz ki en başarılı örnekleri arasında sayılabilir.

Yönetmen ve Oyuncular

Yeni filmde yönetmen değişikliğine gidilmesinin ardından izleyici üzerinde yaratılmak istenen etkinin sonuca ulaşıp ulaşmayacağı da merak ediliyor. Stefano Sollima’nın oturduğu yönetmenlik koltuğunda başrol oyuncuları arasında; Benicio Del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Catherine Keener, Matthew Modine ve Manuel-Garcia Rulfo sayılabilir.

2017 yılının son günlerinden yayınlanan filmin ilk fragmanı izlenme rekorları kırarken hikayesiyle herkesi ekrana kilitleyen film, oyuncuların yetenekli performansları ve teknoloji destekli görsellikle bir üst sınıfa yerleşiyor. Görüntü yönetmeninin dikkatleri çektiği açılar herkesi büyülerken, film genelinde yaratılan atmosfer izleyiciyi de filmin içine çekmeyi başarıyor.

Aksiyonun Dozu Yükseliyor
sicario 2 izle

2018 Aksiyon Filmleri

Sicario: Day of the Soldado izle seçeneğiyle filmi altyazı seçeneğiyle seyretme fırsatını yakalayabilirsiniz. Sinema salonlarıyla eş zamanlı olarak sunulan hizmetler sayesinde sinemaya gitmeye ve seans bilgilerini araştırmaya gerek yok. ABD yapımı film Chantier Film tarafından tüm dünyaya dağıtılıyor.

Filmin Konusu: Uyuşturucu piyasasının ünlü aktörleri işin içine sınırdan terörist geçirmeyi de dahil etmiştir. Haberi alan efsane ajan Matt Graver, çareyi Alejandro’dan yardım istemekte bulur. Geçmişte ailesi uyuşturucu kartellerinden birinin patronu tarafından öldürülen Alejandro, sahip olduğu güç, kazanma hırsı ve kinle bu savaşı kazanmak için her yolu deneyecektir.

Kuralların bir kenara itildiği ve iyilerin kazanacağı bir savaşın başladığı filmde yaşananlar herkesi koltuğuna kilitlemeye yeterken, Oscar ödüllü oyuncular filmin havasını baştan sona değiştiriyor. Şansa yer verilmeyen mücadelede patronun kızını kaçırmayı başaran Alejandro, savaşın alevleneceğini düşünürken kızın kaderini belirleyecek kişi olma sorumluluğunu üstleniyor.

En iyi 2018 filmleri izle hizmetiyle siz de yer ve zaman kısıtlaması olmadan sinema keyfi sürebilirsiniz. Film eleştirmenlerinden olumlu not alan yeni bölümü herkesten önce seyretmek istiyorsanız acele edin…

sicario 2

Sicario 2

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.