Siccin 3: Cürmü Aşk filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Film Detay

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Büşra Ayaydın, Nevin Efe, Adnan Koç, Yavuz Çetin, Elif Baysal

Tür: Korku

IMDB: Vizyona Girmedi

Vizyon Tarihi: 02 Eylül 2016 (Türkiye)

Tanıtım

Siccin 3: Cürmü Aşk

”Siccin, günahların kaydolduğu amel defteridir.” 2016 yılında çekilmiş olan serinin 3. filmi olan Siccin 3:Cürmü Aşk ile karşımızdadır. İlk 2 seri gibi yönetmenliğini ve senaristliğini korku ve dram konusunu birlikte ele alan filmlerinin en iyileri arasında gösterilen Alper Mestçi üstlenmiştir. Korku serilerinin en başında gösterilen Siccin 3:Cürmü Aşk’ın baş rollerinde ise Büşra Ayaydın, Nevin Efe, Adnan Koç, Yavuz Çetin, Elif Baysal gibi değerli oyuncular yer almaktadır. Siccin 3:Cürmü Aşk konusu çocukluğundan beri hiç ayrılmamış olan iki yakın arkadaşın başından geçmektedir.Bu iki yakın arkadaş olan Orhan ve Sedat’ın dostlukları hiç bozulmamıştır. Aksine daha da güçlenmiş. Orhan, Sedat’ın kız kardeşi olan Kader’le evlenerek bu dostluk aile bağına kadar ilerlemiştir.Ama bu derin bağ bir trafik kazası sonucu kopmuştur.

Kaderin hiçbir şeyi hatırlamaması, hafızasını kaybetmesi aralarında ki dostluğunda kaybolmasına sebep olmuştur. Sedat yaptığı hata yüzünden kardeşinin ve oğlunun bu duruma düştüklerinden kendini sorumlu tutması, vicdan azabı çekmesi için yeterli bir sebep olmuştur.Onur ise hayatı paylaştığı çok sevdiği eşinin ellerinden kayıp gitmesine göz yummak istemez, hiç yapılmaması gereken bir işi yapmak için hocalarla görüşmeye başlar. Dağıtımcılığını  TME (The Moments Entertainment) üstleniyor.Filmin görüntü yönetmeni Serdar Armutlu. Filmin müzikleri ise Reşit Gözdamla yapmıştır.Herkes merakla 2 Eylül de bu korku dolu bir baş yapıtta bakalım bizi 3. serimizde neler bekliyor.

Filmden Kareler

siccin-3-curmu-ask-filmi-1 siccin-3-curmu-ask-filmi-2 siccin-3-curmu-ask-filmi-3 siccin-3-curmu-ask-filmi-4

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.