Suits dizisinin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

DİZİ DETAY

Yönetmen: Anton Cropper, Micheal Smith

Senaryo: Aaron Korsh

Oyuncular: Gabriel Macht, Patrick J.Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty

Tür: Komedi, Dram

Ülke: ABD

Gösterim Yılı: (2011 – )

Sezon: 7

Bölüm: 99

Süre: 44 Dakika

Dağıtımcı: USA Network

IMDB: 8.6

TANITIM

Suits, 2011 yılında Amerikan USA Network kanalında gösterime giren komedi dram türünde hukuki konuları işleyen sıra dışı bir dizidir. Kısa süre içerisinde 100. Özel Bölümü yayınlanacak olan dizinin senaryosu Aaron Korsh, yönetmenliği ise Anton Cropper ve Micheal Smith tarafından gerçekleştirildi. Dizinin başrollerinde Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Meghan Markle, Sarah Rafferty, Gina Torres ve Rick Hoffman gibi ünlü isimler yer alıyor.

Suits Dizisinin Konusu

Dizinin kahramanlarından Mike Ross (Patrick J. Adams), son derece zeki bir genç olmasına rağmen ekonomik sebepler yüzünde eğitimini yarıda bırakmış bir gençtir. Ancak o kadar zekidir ki, geçimini birçok öğrencinin başarısız olduğu zorlu LSAT sınavına başkalarının yerine girerek sağlamaktadır. Mike’ın hayalinde avukat olmak vardır ve sahte evrak ile Harvard Hukuk mezunuymuş gibi New York’un en ünlü hukuk bürosuna müracaat eder

Bu şirketin yıldız avukatı olan Harvey Specter (Gabriel Macht) başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Ancak kibirli ve asi tavırları sebebiyle şirket yönetimi tarafından yanına bir yardımcı alma zorunluluğu getirilir. Yalnız çalışmayı seven Harvey, tesadüf eseri Mike ile tanışır ve zekası karşısında etkilenir. Zaman içerisinde Mike’ın sırrını öğrenen Harvey buna göz yumar. Şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi çok başarılı ve uyumlu bir takım oluşturan ikiliyi Mike’ın Harvard mezunuymuş gibi davranmaya ve bu yalanı devam ettirmeye iter. Ancak şirket içerisindeki rekabet zaman içerisinde gittikçe kızışır ve işin içinden çıkılmaz bir hal alır.

Büyük bir beğeni ile izlenen dizinin çok kısa bir süre sonra 7. sezonu içerisinde 100. bölümünü yayınlayacak olmasına rağmen hayranları sosyal medyada 8. sezonun çekilmesi için şimdiden kampanya başlatmış durumdalar.

DİZİDEN KARELER

Suits
OYUNCULUK9.1
SENARYO9.6
GÖRSELLİK7.6
AKICILIK8.6
8.7Genel Puan
Okuyucu Puanı: (0 Votes)
0.0

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.