Tarzan Efsanesi (The Legend of Tarzan) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Alexander Skarsgård, Rory J. Saper, Christian Stevens, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson, Margot Robbie

Tür: Aksiyon, Macera

IMDB: 7.2

Vizyon Tarihi: 01 Temmuz 2016 (ABD)

TANITIM

Tarzan Efsanesi

2016 yılında yepyeni bir Tarzan Efsanesi daha, Harry Potter ve ölüm yadigarlığı yönetmeni David Barron tarafından yapılan bir yepyeni bir serüven. Ailesini kaybettikten sonra, vahşi ormanda goriller tarafından büyütülerek normal insan dışında yaşamaya başlamıştı. Herkes gibi normal bir yaşam sürdürmek için eşi ‘Jane’ ile birlikte kendi ülkesi İngiltere’de güzel bir hayat sürmeye devam etmektedir. Bir gün yeniden büyümüş olduğu yerlere, Konga’ya geri döner. Fakat işler Tarzan’ın istediği gibi gitmemiştir. Kurulan tuzağı fark ettiğinde ise iş işten geçmiştir. Eşi Jane’i kaçırmışlardır, artık Tarzan için eşini kurtarmaktan başka bir seçeneği kalmamıştır. Jane’i kurtarmak için Gorillerle birlikte bir savaşın içine girmiştir. Tarzan, bu savaşta binlerce insanlarla karşı karşıya kalacaktır.Edgar Rice Burroughs’un efsanevi Tarzan romanından uyarlanan bu filmin yönetmen koltuğunda ise David Yates oturmaktadır. 52 yaşında ki başarılı yönetmen David Yates başrol oyuncuları Alexander Skarsgård(Tarzan) ve Margot Robbie(Jane) ile birlikte aksiyonu bol, macera dolu bir film ile karşımızda. Önceki Tarzan filmlerin aksine çocuklar için de masalsı bir yaklaşım izleyerek izlenme kitlesini arttırmıştır. Hikayenin daha inandırıcı olması için elinden geleni yapan Yönetmen Yapes, Diğer Tarzan serilerinden daha farklı bir film için uğraş vermiştir. Bu sayede herkese hitap edecek şekilde , izlenmesi keyifli bir eser ortaya çıkmıştır. Türkiye’de ki dağıtımcılığını ise Warner Bros Türkiye üstlenmiştir.

FİLMDEN KARELER

Tarzan-Efsanesi-Afis-2 Tarzan-Efsanesi-Afis-1 Tarzan-Efsanesi-Afis-3 Tarzan-Efsanesi-Afis-4 Tarzan-Efsanesi-Afis-5 Tarzan-Efsanesi-Afis-6

Tarzan Efsanesi - The Legend of Tarzan
Senaryo7.2
Efektler8.2
Oyunculuk7.7
Akıcılık7.3
7.610 Üzerinden
Okuyucu Puanı: (0 Votes)
0.0

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.