The Blacklist dizisinin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, gösterim tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

DİZİ DETAY

Yönetmen: Micheal W. Watkins

Senaryo: Jon Bokenkamp

Oyuncular: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Hisham Tawfig, Amir Arison

Tür: Suç, Dram, Gizem

Ülke: ABD

Gösterim Yılı: (2013 – )

Sezon: 4

Bölüm: 87

Süre: 43 Dakika

Dağıtımcı: NBC

IMDB: 8.1

TANITIM

NBC kanalında 2013 yılında gösterimine başlanan suç, polisiye ve dram türündeki Amerikan dizisidir. Senaryosu Jon Bocenkamp’a ait olan dizide yönetmen koltuğunda Micheal W. Watkins oturmakta. Başrollerde James Spader ve Megan Boone’nın yer aldığı son derece sürükleyici bir kurgusu olan dizinin 5. sezonu 27 Eylül 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

The Blacklist Dizisinin Konusu

Dizinin konusu, devlet adına çalışan bir ajan iken görevini bırakıp yıllarca dünyanın en çok arananlar listesinde en üst sırada yer almış Raymond Reddington’ın ansızın gelip FBI’a teslim olması ile başlar. Normal şartlarda işlediği suçlar sebebi ile bir daha asla serbest kalması mümkün olmayan Red, elinde çok özel bir suçlu listesi olduğunu, özgürlüğü karşılığında bu listede yer alan kişileri tek tek yakalatabileceğini söyler. Ancak bunu sadece FBI profilcisi Elizabeth Keen ile birlikte yapacağını, aksi halde FBI’ın bile haberdar olmadığı suçluları teslim etmeyeceğini net bir şekilde ifade eder. Vasat bir FBI çalışanı olan Elizabeth’in Red için neden bu kadar önemli olduğu ve aralarında nasıl bir bağ olduğu gizemini korurken gerçekten suçlular tek tek avlanmaya başlanır.

DİZİDEN KARELER

 

The Blacklist
OYUNCULUK8
SENARYO7.7
GÖRSELLİK7.7
AKICILIK8.5
8Genel Puan
Okuyucu Puanı: (3 Votes)
6.6

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.