The Lego Batman Movie animasyon filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Chris McKay

Seslendirenler: Zach Galifianakis, Ralph Fiennes, Rosario Dawson, Michael Cera

Tür: Animasyon, Aksiyon, Komedi

IMDB:

Vizyon Tarihi: 10 Şubat 2017 (Türkiye)

The Lego Batman Movie Konusu

2014 yılında Warner Bros. şirketi değişik bir proje ile sinemaya giriş yaptı. DC karakterlerinin hepsinin yer aldığı bir animasyon filmi yarattılar ve ismine de The Lego Movie verdiler. Tüm karakterlerin yer aldığı bir evren ve karşılarındaki titanı durdurma çabaları anlatıldı.

Aradan geçen üç sene yapımcılarda bir fikir oluşmasını sağladı. Yapılan uzun fikir alış verişleri sonrasında her bir karakterin kendi dünyasının yer aldığı animasyon komedi tarzında bir film yapmak oldu. Şahsımca absürt bir gişe başarısı olmasa da hayranlarının yine ilgi göstereceğini düşünüyorum.

Lego Batman Filmi aslında Batman karakterinin normal yaşantısı üzerine kuruluyor. Robin ve Batgirl’ün çıkagelmesi ile hayatı değişecek Batman Gotham’ı korumak için uğraşacak. Joker’in hain planlarından kurtulmak için yaşanan macera kahkaha tufanı şeklinde seyircilerin seyir zevkine sunulacak.

Lego Filmi 2 olarak bulabileceğiniz filmde Gotham valisi Mayor Marion Grange’i ünlü şarkıcı Mariah Carey seslendiriyor. 90 dakika sürecek bir komedi tufanını kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

FİLMDEN KARELER

The Lego Batman Movie filmi

The Lego Batman Movie filmi

The Lego Batman Movie filmi

The Lego Batman Movie filmi

The Lego Batman Movie filmi

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.