Oyuncu Karikatürleri

Birbirinden komik ünlü Oyuncu Karikatürleri aşağıdaki listede sizler için yayınladık.

Anthony Hopkins

1937 doğumlu Akademi ödüllü oyuncu, Kuzuların Sessizliği filminde sergilediği muhteşem oyunculuk ve Dr. Hannibal Lecter karakteriyle adından sıkça söz ettirmişti.

Anthony Hopkins

Arnold Schwarzenegger

1947 Avusturya doğumlu ünlü aktör vücut geliştirme ile başladığı kariyerinde Terminatör (Yokedici) serisindeki olağanüstü performansı ile akıllara kazınmıştı.

Arnold Schwarzenegger

Bill Cosby

1937 yılında doğan 2 Golden Globe ödülü kazanan 12 yıl süren Cosby Ailesi dizisindeki Dr. Heathcliff ‘Cliff’ Huxtable karakteriyle yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmıştı.

Bill Cosby

Brad Pitt

1963 Shawnee, Oklahoma, USA doğumlu yakışıklı aktör 1 Oscar ödülünün yanında sayısız kaliteli yapımda kendini göstermiştir. Özellikle Seven ve Dövüş Kulübü filmlerinden sonra başarısını gittikçe katlamıştır.

Brad Pitt

Bruce Willis

Altıncı His, Zor Ölüm, Armageddon, 5.Güç gibi sayısız yapımda oynayan yönetmen ve oyuncu 1955 yılında Almanya’da doğmuştur.

Bruce Willis

Christian Bale

Batman filmindeki Bruce Wayne karakteriyle sinema dünyasına adım adan İngiliz aktör akademi ödüllerini kazanmıştır.

Christian Bale

Danny Trejo

1985 yılında başlayan kariyerinde Ustura-Machete filmiyle kendini kanıtlamıştır.

Danny Trejo

Jason Statham

Taşıyıcı, Tetikçi, Cehennem Melekleri gibi birçok kaliteli yapımda yer alan İngiliz oyuncu Hızlı ve Öfkeli serisinin altıncısı ile ekranlarda yer almaya başladı.

Jason Statham

Jean Reno

Kuşkusuz 1994 yılında yer aldığı Sevginin Gücü – Leon ile unutulmazlar arasına girmeyi başarmıştı.

Jean Reno

John Goodman

Toplamda 145 yapımdaki rolüyle gördüğümüz Amerikalı oyuncu 1998 yılında oynadığı Büyük Lebowski filminde canlandırdığı Walter Sobchak karakteriyle hafızalara kazınmıştı.

John Goodman

Liam Neeson

1952 İrlanda doğumlu oyuncu 1993 yılındaki Schindler’in Listesi ve Taken serilerinin dışında bir çok akılda kalan yapımda rol aldığını hatırlatalım.

Liam Neeson

Marilyn Monroe

1962 yılında henüz 36 yaşında hayatını kaybeden güzel oyuncu yaşadığı döneme damgasını vurmayı başarmıştı.

Marilyn Monroe

Morgan Freeman

O bir yaşayan sinema efsanesi.. Birçok filmde rol almasının yanında IMDb listesinde halen 1.sırada yer alan Esaretin Bedeli filmindeki Ellis Boyd ‘Red’ Redding rolündeki performans ile akıllara kazındı.

Morgan Freeman

Robert De Niro

1943 Amerika doğumlu oyuncu Kızgın Boğa ve Baba 2 filmleri ile birlikte Akademi ödülünü kazandı. Film sektöründe yer alan kalite yapımların hemen hemen hepsinde onun ismini görmekteyiz.

Robert De Niro

Robin Williams

2014 yılında 63 yaşında intihar ederek hayatını kaybeden oyuncu Ölü Ozanlar Derneği, Can dostum, Jumanji gibi ödüllü yapımlarda oynamıştı.

Robin Williams

Rowan Atkinson

Komedi filmlerinin bilinen isimlerden olmakla birlikte Aslan Kral, Mr. Bean Tatilde gibi filmlerin sevilen ismidir.

Rowan Atkinson

Samuel L. Jackson

Son zamanların aranılan aktörü The Hateful Eight, Zincirsiz, Tarzan Efsanesi gibi birçok filmde oynamıştı.

Samuel L. Jackson

Sean Penn

Geçtiğimiz yılların gözde oyuncusu iki Oscar ödülünü kazanmıştı. Mystic River (2003) ve Milk (2008) yıllarındaki filmlerde ödüle hak kazanmıştı.

Sean Penn

Tommy Lee Jones

Amerikalı eski toprak 1994 yılında oynadığı Kaçak filmiyle Oscar ödülünü kazanmıştı. Son olarak Jason Bourne ve Suç/lu filmlerinde başarıyla performans sergiledi.

Tommy Lee Jones

Vincent Cassel

Monica Belluci’nin eski kocası ve iki çocuğunun babası olmakla birlikte Black Swan, Shrek ve Dönüş Yok ile adını duyurmuştu.

Vincent Cassel

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.