UZAYDAN GELEN FIRTINA FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK? ” Uzaydan Gelen Fırtına ” filminin konusu oyuncuları ve tüm detaylar yazımızda sizlerle…

Vizyon Tarihi    :     20 Ekim 2017

Yapım                :     2017 – ABD

Yönetmen         :      Dean Devlin

Oyuncular           :    Gerard Buttler, Abbie Cornish, Jim Sturges, Alexandra  Maria Lara

Senaryo               :    Dean Devlin

Yapımcı              :    Dean Devlin,  David Ellison

 

Uzaydan gelen fırtına Dean Devlin in ilk yönetmenlik denemesidir. Filmin çekimleri sırasında Büyük aksaklıklar olmasına rağmen film tamamlanabilmiştir. Dean  Devlin Independence Day ve Godzilla’nın yapımcılığını üstlenmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda Ed Harris, Jim Sturges, Robert Sheehan, Zazie Beetz ve Mare Winningham da Gerard Butler’ı görmekteyiz. Senaryosunu ve yapımcılığını Dean Devlin ve David Ellison yapmaktadır. Dünyanın bütün felaketlerini filimde görmekteyiz. 21 Aralık maya takvimi, depremler, tsunamiler, dünyaya gök taşı çarpması, buzul çağının başlamasına kadar bir çok felaket tek bir filmde toplanmış halde.Tam bir kıyamet anı canlandırılmış filmde.

 

   Uzaydan Gelen Fırtına Filminin Konusu

Dünyadaki iklim değişikliği, insan ırkını tehdit eder hale gelince ülkelerin liderleri bir araya gelerek “ Dutch Boy “ adı verilen bir iklim kontrol sistemi oluşturmuştur. Fakat bir şeyler ters gider ve oluşturdukları sistem dünyaya saldırmaya ve onu yok etmeye çalışır. Zaman kısıtlıdır. Dünyaya “ Geostrom ” adında bir cisim yaklaşmakta ve dünya çapındaki manyetik bir fırtına her şeyi yok etmeden önce durdurulması gerekmektedir. Dünyanın yok olmaması için uyduya gidilip sorunun halledilmesi gerekmektedir. Bu iş için bir araya gelen Jake ve ekibi bu görev için her şeylerini ortaya koyarlar.

Uzaydan gelen Fırtına Filminden Kareler

Medya ve İçerik Kaynağı www.aypiajans.com

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.