Venom Fragmanıyla Dikkat Çekiyor!

Sonbaharda izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan filmin animasyona çevrilen fragmanı izleme rekoru kırmayı başardı. Marvel ve Sony işbirliğiyle hazırlanan fragman serinin meraklılarını şimdiden heyecanlandırmaya yetti.

Tom Hardy’li Venom’un bolca yer aldığı fragman çıktığı an itibariyle 53 milyon kişi tarafından izlenirken beklenen filmin gişe hasılatı hakkında da fikir vermeye yetti. 5 Ekim 2018’de vizyona girecek olan film, pek yakında adı altında sezon filmlerinin ön gösteriminde yer almaya da başladı. Yönetmenliğini Ruben Fleischer’in yaptığı filmde başrol oyuncuları arasında; Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Woddy Harelson, Reid Scott, Michelle Lee ve Jenny Slate sayılabilir.

Venom: Zehirli Öfke

Venom Zehirli Öfke izle

Venom

ABD yapımı, aksiyon ve bilim kurgu türünün merakla beklenen filmi olan Venom, Eddie Brock isimli son derece hırslı bir muhabirin yeni bir haber peşinde koşarken yaşadığı hikayeye odaklanıyor. Kötü niyetli ve dünyaya zarar verebilecek projelerin altına imzasını atan firmanın yeni projesi hakkında bilgi almaya çalışan Eddie, öğrendiği bilgiler ve karşı koyamadığı içgüdüleri sayesinde Venom adı verilen özel bir organizmanın taşıyıcısı olmak zorunda kalır.

Vücuduna ek olarak zihnini de bu organizmadan korumaya çalışırken aynı zamanda kendisini öldürmeye çalışan kuvvetli bir ekipten de kaçmaya çalışan Eddie, vizyon filmleri arasında merakla beklenen Venom’a da can veriyor. Filmin Spider Man olmadan izlenip izlenmeyeceği konusunda endişe taşıyan yapım şirketinin fragman çıktığı günden beri aldığı müthiş geri dönüş ise şimdiden herkesi heyecanlandırmaya yetmiş görünüyor.

Film Hakkında Merak Edilenler

tom hardy (venom)

Eddie Brock karakterine bürünen Tom Hardy, seslendirme konusunda da dışarıdan destek almıyor. Marvel’in alışılagelmiş renkli, seyirciyi içine alan ve adrenalinin en üst seviyeye taşındığı filmlerden birisi olan Zehirli Öfke, görsel bir şölen eşliğinde izleyiciyi büyülemeyi başaracağa benziyor. Sahip olduğu güçlerle karşısına çıkan her şeyi yok edebilen Venom, izleyiciyi insan zihninin neler yapabileceği konusunda da farklı fikirlere sevk etmeyi başarıyor.

Son olarak Batman’de Bruce Wayne karakterine hayat veren ve uzun süredir popüler bir seride hayranlarının karşısına çıkmamış olan Tom Hardy, bu sefer bir anti kahraman olmaktan çıkan ve tek başına filme yön veren bir başrol olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Online Venom izle hizmeti ile sinemaya gidemeyenler filmi zaman ve makan kısıtlaması olmadan da HD kalitesiyle seyredebilirler. Ülkemizde de tüm dünya ile aynı anda vizyona girecek olan film, Süper Kahramanlar’ın dahil olduğu hikayelere en son ve en yaratıcı örnek olarak gösterilebilir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.