Midnight Special

Senaryo ve yönetmenliğini Jeff Nichols’un yaptığı ABD yapımı macera, dram ve bilim kurgu filmidir. Michael Shannon, Joel Edgerton, Kirsten Dunst gibi önemli isimler baş rolde yer almaktadır. Özel güçlere sahip Alton adındaki çocuk dini tarikat mensupları tarafından kaçırılır. Babası Roy arkadaşı Lucas ile birlikte oğlunu oradan kaçırır. Annesi Sarah daha sonra onlara katılarak toplamda dört kişi olarak ajanlardan sıyrılıp kaçmaya başlarlar. Bu yolculuk esnasında Alton’un bilinmeyen güçleri gün yüzüne çıkacaktır. Midnight Special filminin konusu, yorumları, eleştirileri ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.

Hitler’e Suikast

Elser veya 13 Minutes özgün adıyla bilinen Alman yapımı filmin yönetmenliğini Oliver Hirschbiegel üstlendi. Biyografi, dram, savaş ve tarihi motifleri tümüyle barındıran çalışma gerçek olayları anlatıyor. 8 Kasım 1939 günü yaşanan hadisede, Georg Elser’in yerleştirdiği bombanın patlamasına 13 dakika kala Adolf Hitler’in mekandan ayrılmasına dayanıyor. Milyonlarca insanın ölümünden sorumlu kişiye düzenlenen suikastın ayrıntılarını bilmek isteyenler bu filmi mutlaka izlemeli. Christian Friedel başrolde bulunurken, Katharina Schüttler ona eşlik ediyor. Hitler’e Suikast filminin yorumları, konusu ve fragmanı hakkında tüm bilgiler bu başlık altında yer alıyor.

Arınma Gecesi: Seçim Yılı

The Purge: Election Year serinin üçüncü filmi olarak biliniyor. Korku ve gerilim türündeki çalışmanın konusu itibariyle izleyenlerden beğeni aldığını belirtelim. Senede bir kere 24 saatliğine tüm suçların yok sayıldığı, herkesin özgürce istediğini yaptığı bir zamanda geçiyor. Yeni seçimlerde bunu kaldırmak isteyen senatör Charlie Roan hedefteki isimdir. “Arınma Günü” gelip çatmıştır ve senatörü kurtarmak için Leo Barnes neler yapacaktır? The Purge 3 filminin konusu, yorumları, eleştirileri hakkında her şeyi bulabilirsiniz.

Bir Kadın + Bir Erkek

Fransız komedi ve macerasını anlatacak filmin yönetmenlik koltuğunda Claude Lelouch bulunuyor. Kadın erkek ilişkileri hakkında yaptığı filmlerle bilinen yönetmen tekrar geri döndü. Baş rollerinde akademi ödüllü Jean Dujardin bulunurken, Elsa Zylberstein ona eşlik ediyor. Antoine Abeilard ve Anna Hamon ikilisinin mecburi Hindistan yolculuğuyla başlayan yakın çekim, aşka dönüşüyor. Un + une orijinal ismiyle geçen filmin fragmanı, konusu ve eleştirileri hakkında tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Küçük Şövalye Trenk

Üç Harfliler 3: Karabüyü

Babaannem

01 Temmuz 2016 – Vizyondaki Filmler

2 Responses

  1. Busenaz

    Arınma Gecesi 3 muhteşem bir film olmuş, korku gerilim sevenler için ideal..

    Cevapla
  2. Gizem

    Arınma Gecesi tek kelimeyle muhteşem olmuş, dördüncüsü kim bilir ne zaman çıkar

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.