Merhaba değerli sinema severler, bu hafta birbirinden güzel ve her türe hitap eden filmleri sizler için inceledik. Buyurun 5 Ağustos 2016 itibariyle vizyona giren filmlere yakından bakalım.

1.Hayran – Fan Filmi

Hindistan yapımı 138 dakika süren dram, gerilim türündeki yapımda Maneesh Sharma imzasıyla Shahrukh Khan’ın oyunculuğuyla beyaz perdede olacak.

2.Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Filmi

The Secret Life of Pets özgün adıyla ekranlara gelecek animasyon filmini ailecek rahatlıkla izleyebilirsiniz. Komedi içeren sahneleriyle bol kahkahalı vakit geçirebilirsiniz. Filmin konusu sahipleri evden çıkınca evde yalnız kalan hayvanların neler yaptığını anlatıyor.

3.Kabustan Gelen Filmi

Before I Wake adıyla gişede ter dökecek korku ve gerilim türündeki film 97 dakika sürecek. Jessie ve Mark sakin hayatlarını artık geride bırakmak adına evlatlık almaya karar verir. Bütün olaylar bundan sonra dehşet verici bir şekilde gelişmeye başlayacaktır.

4.Karanlık Sular – The Shallows Filmi

Karanlık Sular Filmi

5.Neon Şeytan – The Neon Demon Filmi

6.Kurtarıcı

Çıkarma ya da Extraction adıyla da bulabileceğiniz gerilim türündeki çalışma 83 dakika sürüyor. Bruce Willis yaşına rağmen hiçbir şey kaybetmediği performansı ile parmak ısırtıyor. Emekli bir CIA ajanının kurtarılması anlatılıyor.

7.Emanet

Yerli filmler kategorisinde bu hafta Emre Yalgın imzalı aksiyon ve polisiye türü sevenlerin izlemesi gereken bir film geliyor. Tayanç Ayaydın’ın başarılı performansı ile izlemenizi öneriyoruz. Mirza adındaki site güvenlik görevlisinin bir şeyler hissettiği kızın başının belaya girmesinden sonraki yaşananlar anlatılıyor.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.