15 Temmuz 2016 günü sinemalarda vizyona girecek filmleri sizler için yorumladık. Gelin hep birlikte vizyonda bu hafta hangi filmler yer alacak görelim..

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma

Filmle alakalı yorumlarımızı http://sineturk.com/buz-devri-5-buyuk-carpisma/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Aşk Uğruna

Equals olarak vizyona girecek bilim kurgu romantik türlerini kapsayan filmle ilgili yorumları film eleştirileri kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Simülasyon – The Call Up

İngiltere yapımı bilim kurgu ve aksiyon türündeki film Charles Barker imzası taşıyor. Oyuncu kadrosu Boris Ler, Parker Sawyers, Christopher Obi, Dino Fazzani, Max Deacon gibi isimlerden oluşuyor. Filmin konusu günümüz teknolojisine de ışık tutan sanal gerçeklik üzerine..

Internet üzerinden oynanan bir oyunun ustaları, yeni versiyonu test etmek için toplanırlar. Özel kıyafetleri giydiklerinde bir anda gerçek bir oyunun oyuncuları hissine kapılan insanlar, kendilerini bir çatışmanın ortasında bulurlar. Yüz bin dolar ödüllü yarışmada, bir süre sonra oyunun gerçek olduğunu kavrarlar. Hayatta kalabilmek için oyunu bitirmeleri gerekmektedir.

Sultan

Hindistan yapımı aksiyon, dram ve spor türündeki filmin süresi 143 dakika sürecek. Ali Abbas Zafar’ın yönetmenliğinde vizyona girecek Sultan filmi oyuncuları arasında Salman Khan, Anushka Sharma, Marko Zaror gibi isimler yer alıyor.

Bölgesel yarışmalarda şampiyon olan Sultan Ali Khan her zaman daha fazlasını ister. Kendisi gibi güreşçi olan Aarfa’ya aşık olur. Karşılaşılan zorluklardan sonra tekrar eski günlere dönme çabası işleniyor. Bir bakıma Bollywood sinemasının Rocky’si diyebiliriz. Bolca müzikleriyle eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyorum.

Soygun – Braqueurs

Fransız yapımı aksiyon, dram, suç ve gerilim türündeki yapım 81 dakika sürecek. Soygun çetesinin maceralarını ve aralarında yaşanacak pay hakkı çatışmasını güzel bir şekilde özetliyor. Senaryo ve yönetmenlik koltuğunda Julien Leclercq yer alıyor.

Şimdiden hepinize keyifli seyirler.

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.