Merhaba saygı değer okurlarımız, sizlere 19 Ağustos 2016 Cuma günü vizyona girecek filmler hakkında bilgilendirme yapacağım. Verilen detaylar üzerine belirlediğiniz film hakkında olumlu ya da olumsuz fikir sahibi olabilirsiniz.

Viral

Dram, Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim türündeki 85 dakika süren filmi Henry Joost ve Ariel Schulman birlikte yönetti. Emma Drakeford ve kardeşi Stacey bir virüs salgınının aniden ortaya çıkmasıyla birlikte ailelerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Bir komşusu ile birlikte evde herkesten korunmak için bir sürü önlemler alırlar. The Walking Dead konusuna eş değerde tutulan popüler zombi salgın tekrar beyaz perdeye aktarılmış. Ortalama bir film olarak gördüğüm çalışmayı bu türü sevenlere tavsiye ediyorum. Viral filmi fragmanı daha önce makalemizde yayınlanmıştı.

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV özgün adıyla vizyona girecek Japon filmi 110 dakika sürüyor. IMDB puanlama sitesinden aldığı 8.3 gibi yüksek oy ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bilin bakalım filmin baş rolünü kim canlandırıyor. Breaking Bad dizisindeki Jesse Pinkman karakteri ile adını altın harflerle sinema dünyasına kazıyan Aaron Paul Nyx Ulric’e ses verecek. Lena Headey, Sean Bean gibi ünlü oyuncular da karakterlere seslendirme yapıyor. Animasyon, aksiyon, drama türündeki film gerçekten izlenmeye değer.. Çekimler o kadar gerçekçi yapılmış ki karakterleri normal insanlardan ayırt etmek zor oluyor.

Yüce Adalet

The Whole Truth filmi dram ve gerilim unsurlarını bulundururken filmin yönetmenliğini Courtney Hunt yapıyor. 6.6’lık puanıyla standart olarak gördüğüm çalışmanın konusuna geçiyorum. Mike adındaki zengin bir ailenin çocuğu babasını öldürmek suçuyla mahkemede yargılanacaktır. Kendisinin bunu yapmadığını söylese de her hangi bir kanıt elinde yoktur. Tüm bunları halledebilecek bir avukat aradığında Richard Ramsey’i bulur. Genç avukat işlerin detayına indikçe sır perdesini görecektir. Keanu Reeves ve Renée Zellweger gibi oyuncuların muhteşem performansını izleyeceğiz.

Barbie: Uzay Macerası

Amerikan yapımı animasyon filmi Barbie: Star Light Adventure çocukların vakit geçireceği bir çalışma.. Buz Devri 5 filminden esinlenmiş olacak ki Barbie almış sörf tahtasını çıkmış uzaya..

Bol Şans

Bu haftanın tek yerli filmi olan Bol Şans konusu babası ölünce köye gelen bir adamın hikayesini anlatıyor. Mesleği şarkıcılık olan genç, halka baskı uygulayan belediye başkanının karşısında duracak. Her zamanki gibi bir aşk hikayesi ve aralara serpiştirilmiş espriler eh işte dedirtiyor. Fragmanı izleyin ve gidip gitmemeye siz karar verin diyorum.

 

 

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.