Merhaba saygı değer okurlarımız, sizlere 24 Şubat 2017 Cuma günü vizyona girecek filmler hakkında bilgilendirme yapacağım. Verilen detaylar üzerine belirlediğiniz film hakkında olumlu ya da olumsuz fikir sahibi olabilirsiniz.

Gizli Sayılar (Hidden Figures)

Haftanın ilk filmi olan Gizli Sayılar 3 Oscar adaylığıyla dikkatleri çekiyor. 3 siyahi kadının NASA’da başardığı büyük hikayeyi anlatıyor. Zekalarıyla ilham kaynağı olan kadınlar büyük bir projenin mimarları olarak tarihe geçeceklerdir. Biyografi, Dram, Tarihi türündeki film 127 dakika sürecek. Kevin Costner, Janelle Monáe, Octavia Spencer, Taraji P. Henson, Kirsten Dunst oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Resident Evil: Son Bölüm

Ölümcül Deney Son Bölüm

Paterson

Paterson

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz

Orijinal adı The Snow Queen 3 olarak bilinen Rus yapımı animasyon filmi IMDB sitesinden 5.8 puan aldı. Daha çok çocuklara hitap eden film Gerda karakterinin ailesini bulmak için yaşadığı macera dolu hikayesini anlatıyor. 80 dakika sürecek film kahkaha dolu dakikaları ayağınıza getirecek.

Cereyan

Bu hafta vizyona giren tek yerli yapım Cereyan yönetmenliğini ve senaryosunu Mert Dikmen’in yaptığı bir gerilim filmi olacak. Salih Bademci, Pınar Bibin ve Murat Yatman’ın rol aldığı filmin konusuna geçiyoruz. Psikoloji öğrencisi olan Aylin, geceleri sosyal medya üzerinden tanımadığı insanlara canlı bağlantılar yapmaktadır. Bunun kendisini geliştireceğini düşünen genç kadın, bir gün Cavit isimli bir adamla tanışır. İntiharın eşiğinde olan adamı kararından döndürmek artık Aylin için bir görev olacaktır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.