Bu yazımızda sizlere ” Yanlış Anlama ” filminin detayları, oyuncu kadrosu, konusu ve filmden bazı karelere değineceğiz. Yazının en başında söylemek istiyorum ki : Kış mevsimi gelirken, ailenizle birlikte patlamış mısırınızı, kahvenizi de alıp keyifle gidip izleyebileceğiniz bol gülme unsurunu içinde barındıran, keyifli, neşeli güzel bir komedi filmi sizleri bekliyor.

Vizyon Tarihi : 10 Kasım 2017

Yönetmen : Ulaş Cihan Şimşek

Oyuncular : Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez, Pervin Abiyeva, İslam Mehreliyev, Ferda Amin, İlhan Daner, Ferda Xuadaverdiyev

Senaryo : Ayberk Çınar

Tür : Komedi

Yapım :

Yapımcı : Levent Cengizhan
            
10 Kasım 2017′ de vizyona girecek olan Yanlış Anlama filminin yönetmen koltuğunda  Ulaş Cihan Şimşek, senaryosu Ayberk Çınar, yapımcılığını ise Levent Cengizhan yapmakta. Oyuncu kadrosunda ise Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez, Pervin Abiyeva, İslam Mehreliyev, Ferda Amin, İlhan Daner, Ferda Xuadaverdiyev yer almakta. Türk – Azerbaycan ortak yapımı bir film.

YANLIŞ ANLAMA FİLMİNİN KONUSU

10 Kasım 2017 de vizyona girecek film yanlış anlamalar üzerine kurulu bir hikayeyi konu ediniyor. Türkiye – Azerbaycan’da yaşayan iki ailenin birlikte geçirdikleri 10 günü konu ediniyor. bu iki aile arasında dilde oluşan farklılıklardan dolayı yaşanan komik maceraları anlatıyor. İstanbul’ un tarihi semtlerinde başlayıp Azerbaycan, Bakü’ ye uzanan filmde bizi kahkaha tufanı, aksiyon, dram ve aşk bekliyor.
Türkiye’ de mali açıdan zor duruma düşen bir aile, Azerbaycan’da kendilerine bırakılan Mirası almak için giderler.Yalnız bu mirasa Azeri bir ailede ortaktır. Bu mirası iki aileninde alabilmesi için onlara verilen listedeki maddeleri birlikte yapmak zorundadırlar.  Yalnız aralarında dilden kaynaklanan yanlış anlamalardan ötürü bir türlü anlaşamazlar.

Medya ve İçerik Destekçimiz : www.aypiajans.com

İyi Seyirler 🙂

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.